Street Fighter 6 demosu artık PS4 ve PS5 için mevcut

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 23, 2023 Yorum Yok

 
Capcom, Street Fighter 6’nın demosunun PlayStation 4 ve PlayStation 5 için var olduğunu ve 26 Nisan’da Xbox Series ve Steam üzerinden PC için piyasaya sürüleceğini duyurdu. Grup ayrıyeten Rashid, A.K.I., Ed ve Akuma’nın oyuna güncelleme biçiminde geleceğini açıkladı.
 
Rashid karakteri 2023 yazında, A.K.I. karakteri 2023 sonbaharında, Ed 2024 kışında, Akuma ise 2024 baharında indirilebilir dlc karakteri olacak oyunculara sunulacak.
 
Street Fighter 6 üst seviye bir dövüş aksiyon tecrübesi sunmayı hedefliyor
 
 
 
Street Fighter 6; Dünya Tipi, Dövüş Alanı ve Cenk Merkezi de iç olmak üzere üç oyun modunu bünyesinde barındırıyor. Üst seviye bir dövüş aksiyon tecrübesi sunmayı hedefleyen oyunda Türlü karakterleri alabiliyor, onların öykülerini deneyimleyebiliyor ve karşımıza çıkan oyuncuları alt edebiliyoruz.
 
Seriye Aka yenilikler getirmeyi amaçlayan Street Fighter 6, 2 Haziran’da PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir