Sony Interactive Entertainment, Firewalk Studios’u satın aldı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 23, 2023 Yorum Yok

 
Sony Interactive Entertainment, Firewalk Studios’u satın aldığını duyurdu. 2018 yılında ProbablyMonsters firmasının bir modülü olarak kurulan Firewalk Studios bundan sonraki süreçte Sony bünyesi altında işler yapacak. 
 
Satın alımla birlikte Çeşitli açıklamalar yapıldı
 
 
 
Firewalk Stüdyosunun Sony tarafına geçiş yapmasıyla birlikte PlayStation Studios lideri Hermen Hulst bir PlayStation Blog gönderisinde şunları belirtti: “Firewalk Studios ile münasebetimizi genişlettiğimizi duyurmaktan ve onları PlayStation Studios’ta ağırlamaktan heyecan duyuyorum. Firewalk, oyun dünyasının en Ünlü tecrübelerinden kimilerini hayata geçirmiş oluşum. Artık ise bünyemizde PlayStation için birinci Özgün AAA (büyük çaplı) Fazla oyunculu bir proje üzerinde ağır bir biçimde çalışıyorlar.”
 
Hulk cümlelerine şöyle devam etti: “ProbablyMonsters ve Firewalk ile yayıncılık ortaklığımızı 2021’de duyurmuştuk. O vakitten beri takımda yer Meydan çalışanlara Özel İlgi gösterdik. Onların oyunlara yenilikçi nazar açıları ve Fazla oyunculu oyun oluşturma tutkuları bizleri etkiledi.”
 
Hulk tarafından belirtildiği gibi Firewalk takımı şu anda Aka bütçeli Fazla oyunculu bir proje üzerinde çalışıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir