Sahte fragman olduğu düşünülen Unrecord geliştiricisi motor içi video paylaştı!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 23, 2023 Yorum Yok

 
DRAMA takımı tarafından geliştirilen ve birebir takım tarafından yayınlanacak olan nişancı aksiyon oyunu Unrecord için geçtiğimiz gün bir oynanış fragmanı yayınlandı. Bu fragman sonrası oyuncuların birçoğu görüntünün fake yani Düzmece olduğunu öne sürdü. Bu algı sonrası geliştirici ekipten Alexandre Spindler motor içi bir görüntü paylaştı.
 
Oyundan yeni görüntü geldi
 
 
 
Yeni yayınlanan görüntü motor içini temsil ediyor. Yani görüntü hazırlanırken kullanılan araçlar tam olarak bizlere aktarılıyor ve daha Çok ayrıntı bu görüntü içerisinde yer alıyor. Geliştirici grubun bu oynanış görüntüsünün fake olmadığını nitekim bu türlü bir oyun geliştirildiğini belirtiyor.
 
Elbette biz oyun severler grafiklerin gerçekçi görünmesini istiyoruz lakin bu türlü bir gerçekliğin yakalanması birçok oyuncu tarafından kabul görmeyebilir. ek olarak bu gerçekliğin sistemlerde çalışıp çalışmayacağı konusunda telaşlar sürüyor.
 
Peki siz bu oynanış görüntüsü ve bodycam kamera nazar açısına sahip nişancı oyunu Unrecord hakkında neler düşünüyorsunuz?
 
Videoyu aşağıdaki Twitter gönderisinde izleyebilirsiniz:
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir