oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. EA, Immortals of Aveum için ilk oynanış videosunu yayınladı

EA, Immortals of Aveum için ilk oynanış videosunu yayınladı

admin admin -
17 0

 
Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici Ascendant Studios tarafından oyunculara sunulacak olan fantastik temalı birinci Şahıs büyü temelli nişancı oyunu Immortals of Aveum için birinci oynanış görüntüsü yayınlandı. 6 dakikalık görüntü içerisinde oyunda yer Meydan kimi atmosferler, düşmanlar, aksiyon sistemi bizlere aktarılıyor.
 
Tek oyunculu hikaye odaklı bir deneyim
 
 
 
Immortals of Aveum, Jak isimli bir karakteri Temel alıyor ve oyunda dünyayı kurtarmak için Çeşitli maceralara atılıyoruz. Oyun içerisinde Türlü istilacılar ve düşmanlar bulunuyor. Bu düşmanları ve tehlikeleri alt etmek için de elimizdeki büyülü güçleri kullanabiliyoruz. Biricik oyunculu hikaye odaklı birinci Şahıs aksiyon nişancı tecrübesi bizleri bekliyor.
 
Birinci Şahıs nişancı oyunu içerisinde kullanabileceğimiz Türlü büyüler yer alıyor. Oyun içerisinde üç farklı büyü gücü üzerinde ustalaşabiliyor, yeni yeteneklerin kilidini açabiliyor ve ölümcül büyüleri düşmanlara karşı kullanabiliyoruz.
 
Immortals of Aveum, 20 Temmuz’da PlayStation 5, Xbox Series ve Steam, Epic Games Store ve EA App üzerinden PC için çıkış yapacak. 
 
Immortals of Aveum birinci oynanış videosu
 
 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir