oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. GigaBash, 4 Ağustos’ta Switch konsoluna geliyor

GigaBash, 4 Ağustos’ta Switch konsoluna geliyor

admin admin -
22 0

 
Passion Republic Games, Fazla oyunculu arena tabanlı dövüş oyunu GigaBash’in 4 Ağustos’ta Nintendo eShop üzerinden 24.99 dolara Switch için çıkış yapacağını duyurdu. İndirilebilir içerik “Godzilla 4 Kaiju” da tıpkı tarihte Switch sürümünde yer alacak.
 
GigaBash birinci olarak 5 Ağustos 2022’de PlayStation 5, PlayStation 4 ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için piyasaya sürüldü. 
 
Arena tabanlı dövüş aksiyon oyunu
 
 
 
GigaBash, arena dövüşçülerinin yer aldığı ve kaosun Yargıç olduğu bir dünyayı bizlere aktarıyor. Saldırgan bir Titan yahut Titan avcısı bir mecha olarak oynayabileceğimiz oyun içerisinde göklerden şimşek çıkarabilecek, bir radyo kulesini Değnek niyetine kullanabilecek yahut Tüm bir bölgeyi (ve düşmanlarınızı) Aka bir kartopu haline getirebileceğiz. Gereğince ortalığı kasıp kavurduktan sonra ise evrim geçirerek devasa bir güce ulaşabileceğiz.
 
Sürekli olarak düşmanları alt edebileceğimiz oyun içerisinde ustalaşmaya çalışacak ve Türlü marifetleri geliştirebileceğiz. Her oyuncu bu oyundan farklı bir tecrübe elde edebilecek ve her oyuncunun kendine ilişkin bir oyun stili olacak.
 
GigaBash – Switch çıkış duyurusu 
 
 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir