Xbox patronu Phil Spencer: Redfall bizi hayal kırıklığına uğrattı!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 05, 2023 Yorum Yok

 
Kinda Funny podcast’inde konuşan Xbox işvereni Phil Spencer, hayranların Redfall’u nasıl algıladığına dair kimi ayrıntılar paylaştı ve bunlara kendi yorumlarını ekledi. Bu hafta içi piyasaya sürülen co-op tabanlı nişancı aksiyon oyunu Redfall, Metacritic’te PC’de 58, Xbox Series X|S’te ise 62 puana sahip. Medya puanların haricinde kullanıcı puanları daha da düşük olarak karşımıza çıkıyor. PC platformunda kullanıcı puanı şu anda 1,9.
 
Phil Spencer oyun hakkında Türlü açıklamalarda bulundu
 
 
 
Xbox işvereni Phil Spencer yakın vakitte çıkış yapan Redfall için oyuncu görüşlerini Temel aldı ve şu açıklamalarda bulundu: “Benim için Xbox topluluğunu Düş kırıklığına uğratmaktan ve topluluğun bize olan inancını kaybettiğini görmekten Öbür ağır bir şey yok. Bu durum açıkçası beni Düş kırıklığına uğrattı ve üzdü.”
 
Hayal kırıklığına oyuncularla birlikte ortak olmaya çalışan Spencer kelamlarına şöyle devam etti: “Arkane Austin’in Aka bir destekçisiyim. Takımın geçmiş performansı kusursuz ve yaptıkları unutulmaz. Bu yüzden bu takımın oyunlarını seviyorum. Bundan sonraki süreçte Redfall’da ‘ne Noksan ya da neleri daha uygun hale getirebiliriz’ konusuna odaklanacağız.”
 
2 Mayıs tarihinde Xbox Series X/S ve PC’ye çıkış yapan Redfall’un Steam kullanıcı incelemeleri de çoğunlukla Olumsuz durumda. Oyun şu anda Steam’de 699,00 TL’den Xbox mağazasında ise 1.150 TL’den satışta. Ayrıyeten oyun Xbox Game Pass hizmetinde de mevcut.
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir