oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. Storm Warfare kapalı betasına geri sayım başladı!

Storm Warfare kapalı betasına geri sayım başladı!

admin admin -
13 0

 
İkinci Dünya Savaşı’ndaki gerçek kıssalar, efsanevi karakterler ve sembolleşmiş muharebelerden ilham Meydan Storm Warfare, kart koleksiyonu oyunlarına (Collectible Card Game) orijinal bir nazar getirmek üzere.
 
Türk oyun sanayisinin en yeni ve savlı aktörlerinden Janus Interactive tarafından geliştirilen Storm Warfare, büsbütün Türk geliştiricilerden oluşan bir grubun imzasını taşıyor. Kapalı Beta testi 12 Mayıs Cuma günü başlayacak ve iki hafta sürecek. Oyunun Tüm görsel elementlerini Ethem Haysiyet Bilgiç, Burak Şentürk, Ayhan Öztürk, Alper Geçgel ve Selçuk Ören üzere Ünlü Türk illüstratörler tasarlıyor. 
 
 
 
Yol haritasındaki birinci etap olan Kapalı Beta, oyunculardan gelen Geri bildirimlerle oyunun daha da güzelleştirilmesine İmkan sağlayacak. Kapalı Beta sürecinde sadece muhakkak modlar oynanabilecek. alaka duyan bütün oyun severler https://stormwarfare.com/ adresinden Kapalı Beta için kayıt yaptırabilirler. Oyun severlerin merakla beklediği Kapalı Beta testine bütün dünyadan binlerce oyuncunun katılması bekleniyor. 
 
 
 
Storm Warfare’in önümüzdeki aylarda herkesin erişebileceği Aleni Beta testi sonrasında, resmi olarak oyun severler ile buluşması planlanmakta.  
basın bülteni 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir