Diablo IV’te Yeni Özelleştirme Stilleri Rehberi: İşte Şeytana Ayakkabısını Ters Giydirmenin Yolları

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 05, 2023 Yorum Yok

 
Diablo IV’nin 6 Haziran’daki Aka merakla beklenen çıkışına artık sayılı günler kaldı. Heyecan her geçen gün artarken, oyunda Türlü Ira özelleştirmeler, oyunculara kendi karakterlerini yaratmada Aka hürlük sağlayacak ve böylelikle oyuncular kendi stillerini Korunak’ta sergileyebilecekler.
 
Yeni özelleştirme tarzları ile ilgili Değerli ayrıntıları derledik:
 
Diablo IV’nin çıkışına Fazla az bir mühlet kalırken, erken Erişim ve Aleni beta süreci Aka İlgi görerek oynama mühleti 61,5 milyon saati aştı ve 29 milyardan Çok canavarın öldürüldü.
Diablo IV’te nihayet olarak ise Perde Gerisi Görüntüsü ile İstediğin Üzere Oyna özelliği sayesinde gelen yeni özelleştirme tarzları oyuncuların heyecan dozu uygundan düzgüne yükseltti.
 
 
6 Haziran’da çıkacak oyunda Türlü Ira özelleştirmeleri oyunculara farklı biçimler yaratma imkanı sağlayacak.
Diablo IV’te Hariç görünüşten Aleni dünyada ilerlerken kullanacağın yeteneklere kadar her noktada oyuncu seçimi Aka bir rol oynuyor. İşte yeni özelleştirme tarzları ile ilgili Değerli ayrıntılar.
 
İSTEDİĞİN ÜZERE OYNA 
 
– Macerana başlarken tercih ettiğin oyun biçimine nazaran beş sınıftan birini seç. Barbar yakın orta silahlarda ustadır. Büyücü güçlü element büyüleriyle düşmanlarını uzaktan katledebiliyor.
Haydut müthiş bir çevikliğe sahip ve hem Irak hem de yakın aradan savaşabiliyor. Druid kuvvetli yaratıklara dönüşebiliyor ve tabiat büyülerini kullanabiliyor.
Ölüm Büyücüsü savaşta ona eşlik etmesi için ölüleri çağırıyor, kan ve kemik büyülerini kullanıyor.
 
 
Yetenek Ağacı sayesinde oyuncular Tertip atladıkça farklı yeteneklere, edilgen güçlere yahut geliştirmelere erişerek güçlenebiliyor. Rastgele bir yeteneği bir Yetenek puanıyla açabilir ve ek Yetenek puanları kullanarak geliştirebilirsin.
Mükemmeliyet Panosu oyuncuların oyun şekillerine nazaran karakterlerini özelleştirebilmelerini sağlayan bir oyun sonu safhası sistemidir. Burada Mükemmeliyet puanı harcayarak Nitelik artışı sağlayan, yeteneklerini değiştiren, yeteneklerin ortasında yeni kontaklar kuran yahut karakterinin oynanışını büsbütün değiştiren noktalara erişebilirsin.
Efsanevi Eşyalar oyuncuların Korunak’taki maceraları sırasında bulabilecekleri kuvvetli ve Az eşyalardır. Yetenekleri değiştiren ya da geliştirenler de iç birkaç farklı Efsanevi Eşya tipi var.
– Evvelki oyunlarda yer Meydan pek Fazla klasik ve Ender eşya, Eşsiz Eşya ismi altında Geri dönüyor. Bunlar pek Fazla istikametten Efsanevi Eşyalara benziyor Ancak bu eşyaların tesirleri bulundukları teçhizattan çıkarılıp Öbür teçhizatlara aktarılamıyor.
 
 
– Eşyanın düzeyini arttırmak ya da ona yuva eklemek için kasabadaki üretim ustalarını ziyaret ederek teçhizatlarını geliştir. 
 
Diğer yandan yeni Ira özelleştirme sistemi sayısız Ira oluşturma seçeneği sunuyor. Çeşitli yüzlerden, saç tarzlarından, Deri renklerinden ve dövmelerden istediğini seçebilirsin. Her sınıf, sana karakterini istediğin biçimde oluşturabilme imkânı sunan kendine mahsus seçeneklere sahip.
 
 
Transmog’lar sayesinde oyuncular, bir zırh modülünün ya da silahın farklı bir dizaynda görünmesini sağlayabiliyor. Korunak’taki seyahatin boyunca, karakterine biçim katacak birçok görünüş toplama fırsatına sahip olacaksın.
 
Bu ortada Diablo IV hakkında her şey için resmî web sitesi ziyaret edilebilirsiniz.
 
basın bülteni 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir