Ark 2 beklenenden daha geç çıkabilir!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 05, 2023 Yorum Yok

 
Digital Domain tarafından yayınlanan yıllık rapora nazaran Studio Wildcard tarafından geliştirilen Aleni dünya ilim kurgu temalı hayatta kalma oyunu Ark 2 beklenenden daha ileri bir tarihte çıkabilir. Hızlı ve Öfkeli yıldızı Vin Diesel’in yer aldığı Ark 2, birinci olarak 2020’de duyurulmuştu ve başlangıçta 2022 çıkış tarihi için planlanmıştı.
 
Ark 2 bir ertelemeye daha maruz kalabilir
 
 
 
Hayatta kalma serisi Ark’ın yeni oyunu olarak karşımıza çıkacak Ark 2, 2022 çıkış yapacaktı. Lakin ne yazık ki oyunun çıkış tarihi ertelendi ve 2024’ün sonuna kadar itildi. Böylelikle Aka bir ertelemeye maruz kaldı. Digital Domain tarafından paylaşılan rapora nazaran oyun bir Kez daha ertelenebilir.
 
Öte yandan Twitter üzerinde yer alan Ark2News isimli bir kullanıcı Digital Domain tarafından yayınlanan raporun özetini paylaştı. Burada oyunun 2025 yılında çıkış yapacağı öne sürüldü ve Studio Wildcard yeni yayınlanan bu çıkış tarihini yalanladı. Grup bunun bir imla kusurunu olduğunu belirtti.
 
Ancak 2024’ün sonlarına itilen ve problemli bir geliştirme süreci yaşayan Studio Wildcard’ın oyunu 2025 yılına ertelemesi pek de şaşılacak bir durum değil.
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir