Hogwarts Legacy 2023’ün ilk çeyreğinin en çok kazandıran oyunu oldu!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 05, 2023 Yorum Yok

 
Harry Potter temalı Aleni dünya aksiyon rol yapma oyunu Hogwarts Legacy, Newzoo’dan alınan nihayet bilgilere nazaran 2023’ün 1. Çeyreğinin en Fazla hasılat yapan oyunu oldu. Warner Bros. tarafından yayınlanan oyun gruplar için Aka bir muvaffakiyet olmaya devam ediyor.
 
Hogwarts Legacy Fazla oynanmaya devam ediyor
 
 
 
Paylaşılan bilgilere göre Hogwarts Legacy Fazla oynanmaya ve satmaya devam ediyor. 2023’ün Şubat ayı içerisinde çıkış yapan oyun 2022’nin Şubat ayında çıkış yapan Elden Ring ve Horizon Forbidden West üzere AAA oyunları geride bıraktı.
 
Yine raporlara göre ABD ve Birleşik Krallık’ta en Fazla gelir kazandıran birinci 10 oyunun başında yer aldı. Hogwarts Legacy’nin PC sürümü her iki ülkede de listelerde tepeye yerleşti. Konsol sürümlerinde ise ABD’de birinci sırayı alırken Birleşik Kırallık’ta FIFA 23’ten sonra geliyor.
 
 
 
 
 
Hogwarts Legacy’nin satış sayılarının PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına bugün prestijiyle çıkış yapmasıyla daha da artış göstereceği bildiriliyor. Switch sürümünün de 25 Temmuz’da piyasaya sürülmesi planlanıyor.
 
Oyun şu anda PlayStation 5, Xbox Series ve PC ( Steam ve Epic Games Store aracılığıyla) için mevcut. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir