The Elder Scrolls Online: Necrom paketi 5 Haziran’da geliyor! Yeni bir hikaye ve daha fazlası!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 06, 2023 Yorum Yok

 
ZeniMax Online Studios tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanan çevrimiçi aksiyon rol yapma oyunu The Elder Scrolls Online’a yeni bir ek paket geliyor. Necrom isimli DLC, 5 Haziran’da oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. Birçok oyuncu tarafından oynanan ve oyun topluluğu tarafından bilinen oyuna yeni bir DLC paketi geliyor. Bu paketle birlikte oyun içerisine yeni bir Sınıf ekleniyor, yeni bölgeler iç ediliyor ve ek olarak da yeni bir hikaye oyunculara sunuluyor.
 
Bu ek paketle birlikte oyunun kapsamı daha da genişletiliyor ve anne öyküye ek olarak yeni bir hikaye eklenerek hem cihan hem de hikaye genişletilmiş oluyor. Oyun içerisinde rol yapma ögelerinin yanı Dizi aksiyon ögeleri da bulunuyor ve Temel oyunun üzerine yeni paketler gelmeye devam ediyor. Bu ek paketle birlikte yeni bir Sınıf oyuna iç ediliyor ve bu sınıfla birlikte hem oyunun gidişatı değişkenlik gösteriyor hem de artık oyuncular bu sınıfla birlikte daha farklı bir tecrübe elde edebiliyor.
 
 
 
Yeni sınıfın kilidini açmak için elbette bu ek paketi satın almak gerekiyor ve bu ek paketle birlikte istikbal olan yeniliklere göz atabiliyorsunuz. Yeni sınıfla birlikte hem büyüler yapabiliyor hem de kadim yazıtları kullanarak karşıdaki düşmanları alt edebiliyorsunuz. Daha Fazla büyü gücüne dayanan bu sınıfla birlikte kendimizi daha da geliştirebiliyor, ilerletebiliyor ve daha da kuvvetli bir hale getirebiliyoruz. Böylelikle karşınıza çıkan irili ufaklı düşmanları kolay bir formda alt edebiliyor ve bu yeni sınıfın bütün özelliklerini de üst seviyeye çıkarabiliyoruz.
 
Yeni sınıfta birlikte elbette yeni bölgeler de oyuna iç ediliyor ve bu yeni bölgeler ortasında farkı temalara sahip ve farklı atmosfere sahip kısımlar bizleri bekliyor. Yeni bölgeler içerisinde devasa mantarların olduğu, gizemli büyülerin yer aldığı ve taşların bulunduğu alanlar yer alıyor. Bu bölgelere istediğimiz üzere gidebiliyor, buraları keşfedebiliyor ve buralarda yer Meydan Türlü gizemleri ve sırları açığa çıkarabiliyoruz. Gizem ve sırların yanı Dizi farklı kıssaları de bu bölgelerde deneyimleyebiliyor ve yeni hikaye kırıntılarının da kilidini burada açabiliyoruz. Elbette bunun dışında da burada bulunan hazineleri ve öğeleri yağmalayabiliyoruz. Böylelikle hem kendimizi güçlendirebiliyor hem de bu ek paketle birlikte yeni bir seyahate çıkabiliyoruz.
 
 
 
Ana öyküye ek olarak yeni bir genişletme halinde istikbal olan bu ek paketle birlikte hem cihan genişletiliyor hem de yeni içerikler oyuna iç ediliyor. Oyun içerisinde kendi karakterimizi geliştirebiliyor, öbür düşmanlara karşı kuvvetli bir hale gelebiliyor, etrafı keşfediliyor, yeni bölgelere adım atabiliyor, savaşabiliyor ve etrafta bulunan öğeleri yağmalayabiliyoruz. Elbette oyun içerisinde farklı farklı sınıflar yer alıyor ve rastgele bir sınıfa yanlışsız yönelmek büsbütün bize bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Hasebiyle oyun içerisinde kendi karakterimizi geliştirmek, yeni bölgelere adım atmak ve yeni silahları elimize almak hayli Ehemmiyet arz ediyor ve bunların seçimleri büsbütün bize ilişkin oluyor.
 
Oyun içerisinde Doğal ki ister Biricik başına isterseniz de arkadaşlarınızla birlikte oynayabiliyor ve bu oyunu deneyimleyebiliyorsunuz. Elbette bu üslup oyunları arkadaşlarla birlikte oynamak daha eğlenceli olabiliyor. Münasebetiyle ben de bu oyunu arkadaşlarınızla birlikte oynamanızı tavsiye ediyorum ve bu halde daha da eğleneceğinizi düşünüyorum. Arkadaşlarla birlikte oynayarak farklı bölgelere daha kuvvetli bir halde gidebilir, düşmanları çevreleyebilir ve böylelikle onları kısa müddette ablukaya alarak alt edebilirsiniz. Koordineli bir formda ilerlediğiniz oyun içerisinde düşmanları kısa müddette alt edebilir ve birçok kaynak yağmalayabilirsiniz.
 
 
 
Geniş bir cihanın yer aldığı ve Aleni bir dünyanın bizlere sunulduğu bu üretim içerisinde dilediğimiz üzere yeni bölgeleri keşfedebiliyor, karşımıza çıkan düşmanlarla birlikte savaşabiliyor, etrafı yağmalayarak Türlü kaynaklar elde edebiliyor ve bu kaynakları daha sonraki süreçte üretim materyali olarak kullanabiliyoruz ve yeni silahların ve yeni öğelerin üretimine da bu kaynaklarla birlikte sağlayabiliyoruz. Yani oyun içerisinde bir zanaatkarlık sistemi bulunuyor ve etraftan bulduğumuz kaynaklarla birlikte bu zanaatkarlık sistemi içerisinde yeni ögeler, silahlar ve daha fazlasını üretebiliyoruz. Böylelikle yeni ögelerin kilidini açabiliyoruz.
 
Oyun içerisinde zanaatkarlık sisteminin yanı Dizi kapalılık ögeleri da bulunuyor ve Türlü objeleri bu biçimde cepleyebiliyor ve istediğimiz halde yağmalayabiliyoruz. Bunu yanı Dizi oyun içerisinde farklı farklı sınıflar yer alıyor ve bu sınıflar içerisinden istediğimizi seçebiliyor, o sınıflara nazaran Türlü planlar yapabiliyor ve dilediğimiz formda güçlendirme yapabiliyoruz. Temel oyunu satın aldığınız Vakit daha sonrasında rastgele bir fiyat ödemenize gerek kalmıyor yani oyun içerisinde rastgele bir abonelik sistemi de bulunmuyor. öbür çevrimiçi oyunların bilakis bu oyunu bir sefer satın aldığınız Vakit büsbütün sizin alıyor ve istediğniz üzere bu oyunu deneyimleyebiliyorsunuz.
 
 
 
The Elder Scrolls Online içerisine elbette Devre periyot yeni içerikler ve genişletmeler geliyor. Artık ise ne Necrom isimli bu ek paketle birlikte hem hikaye genişliyor hem de yeni bölgeler oyunculara sunuluyor. Bunun yanı Dizi bu ek paketle birlikte yeni bir Sınıf oyuna iç ediliyor ve böylelikle oyunun aslında Güç istikrarı bir nevi daha da değişmiş oluyor diyebiliriz. Bu sınıfın elbette kilidini açabiliyorsunuz ve bunun kilidini açmak için de bu ek paketi satın almanız gerekiyor.
 
Oyun içerisinde her bir oyuncu kendine ilişkin bir şekil yaratıyor ve bu biçimle birlikte istediği halde silahlarını ve zırhlarını giyebiliyor. Oyunu üstte da bahsettiğim üzere ister Biricik oyunculu isterseniz de arkadaşınızla birlikte oynayabiliyorsunuz. Oyun içerisinde kendi biçiminize nazaran ekipman dizebiliyor, silahlar üretebiliyor ve ona nazaran kendi sınıfınız belirleyebiliyorsunuz. Bu stil özgürlükler oyun içerisinde var ve istediğiniz formda bunlar ortasında seçim yapabiliyorsunuz.
 
 
 
Ayrıca oyun içerisinde seçimleriniz Fazla Ehemmiyet arz ediyor zira seçimlerinizle birlikte her oyuncu bu oyunda farklı bir tecrübe elde edebiliyor ve o seçime nazaran kendini farklı biçimde güçlendirebiliyor ve geliştirebiliyor. Hasebiyle oyun içerisinde yer Meydan gidişata dokunabiliyor, farklı silahlar elinize alabiliyor ve farklı biçimlerde kaynaklardan Çeşitli objeler üretebiliyorsunuz. Elhasıl oyun içerisinde bu usul özgürlükler de oyunculara sunuluyor.
 
Necrom isimli yeni ek paketle birlikte üstte da bahsettiğim üzere yeni bir Sınıf ekleniyor. Bunun yanı Dizi yeni bölgeler ve hikaye genişletmesi de Temel oyuna iç ediliyor. Ayrıyeten oyuna iki yeni müttefik daha ekleniyor ve bu müttefiklerle birlikte omuz omuza vererek yeni bölgelere adım atabiliyor, buraları düşmanlardan temizleyebiliyor ve birlikte yol alabiliyorsunuz. Bu iki müttefik size bir süre boyunca Yardımcı olabiliyor ve istediğiniz biçimde bu diyarı tehdit eden ögeleri ortadan kaldırabiliyorsunuz.
 
 
 
Eğer siz de Temel oyunu oynuyorsanız ve kıssayı genişletmek ve yeni bölgeleri keşfetmek istiyorsanız bu ek pakete bir göz atabilirsiniz. ek paketin şu anda ön siparişleri Aleni durumda ve Steam sayfası üzerinden 399 Türk lirasından satışta. Olağan ki bu bir yükseltme olarak karşımıza çıkıyor ve oynamak için Temel oyuna sahip olmanız gerekiyor.
 
The Elder Scrolls Online: Necrom tanıtım fragmanı 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir