Xbox Live Gold Mart ayı ücretsiz oyunları açıklandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 28, 2023 Yorum Yok

 
Microsoft tarafından oyunculara sunulan Xbox Live Gold hizmeti için Mart ayının fiyatsız oyunları açıklandı. Sunulan fiyatsız oyunlar ortasında üç farklı imal yer alıyor. Microsoft her ay bu abonelere Özel Çeşitli oyumları fiyatsız olarak sunuyor. 
 
Xbox Live Gold oyunları açıklandı
 
 
 
Xbox Live Gold hizmeti dahilinde oyuncular, kütüphanedeki Fazla oyunculu oyunları çevrimiçi bir formda oynayabiliyor ve bunları deneyimleyebiliyor. Bir nevi PSN üzere bir hizmet olan Xbox Live temelde fiyatsız bir servis lakin kimi özelliklerini kullanmak için Gold üyelik almak gerekiyor.
 
Xbox Live Gold hizmetine her ay ortalama iki üç oyun fiyatsız olarak sunuluyor. İşte Mart ayının fiyatsız oyunları:
 
– Truberbrook: Tüm ay boyunca mevcut. 1960’ların Enlem cihanında geçen ilim kurgu macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyun içerisinde Çeşitli görüntüler, bulmacalar ve arka planda bir hikaye yer alıyor. 
 
– Sudden Strike 4 – Complete Collection: Tüm ay boyunca mevcut. Sudden Strike 4: Complete Collection, anne oyun Sudden Strike 4’ün yanı Dizi daha Evvel yayınlanmış beş DLC’nin tümünü içeriyor. Oyun, 2. Dünya Savaşı’nı Temel alıyor ve bizlere strateji tecrübesi sunuyor.
 
– Lamentum: 16 Mart – 15 Nisan ortasında mevcut. 19.yüzyılda geçen piksel sanat tarzına sahip hayatta kalma kaygı oyunu. Karanlık sırları açığa çıkarabileceğimiz bir imal. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir