Mart ayında çıkış yapacak ancak tam günü belli olmayan PC oyunları

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 28, 2023 Yorum Yok

 
Bu listemizde sizlere Mart ayı içerisinde çıkış yapacak lakin tam günü açıklanmayan PC oyunlarını derledik. Liste içerisinde çıkış yapması beklenen oyunlar da yer alıyor.
 
 – Mondealy (Mart ayı içerisinde gelebilir: keşif, ryo)
 
 
Uglycoal tarafından geliştirilen ve Valkyrie Initiative tarafından yayınlanacak olan macera, keşif, rol yapma oyunu Mondealy, Mart ayı içerisinde çıkış yapacak beklenen oyunlardan biri. Keşif odaklı bu macera rol yapma oyunu içerisinde farklı farklı alakalar kurmamız gereken bir dünyaya atılıyoruz. Bu oyun içerisinde farklı farklı karakterlerle Çeşitli diyaloglara giriyor, bizlere sunulan bu dünyayı keşfediyor, elimize aldığımız Alelade bir karakterle Alelade bir gün geçirmeye çalışıyoruz. Oyun içerisinde karşımıza çıkacak olan karakterlerle derin sohbetlere
 
dalabiliyor, onların geçmişlerini öğrenebiliyor ve Türlü sırları açığa çıkarmaya çalışıyoruz.
Bizlere sunulan bu dünyada gayemiz etrafı keşfetmek, Türlü kıssalara ortaya çıkarmak ve birçok karakterlerle Çeşitli alakalar kurmak. Alelade bir gün içerisinde geçirdiğimiz bu dünyada farklı farklı olaylar meydana geliyor, farklı karakterlerle tanışabiliyor ve onlardan Çeşitli vazifeler alabiliyoruz. Oyunda Alelade bir gün geçirdiğimiz esnada farklı bir Hadise yaşanıyor ve konutumuzun altında aslında bir yer altı krallığının olduğunu keşfediyoruz. bütün olayların başlangıcında temsil eden bu durum bizleri Aka bir maceraya ve keşfe sürüklüyor.
 
 
Günlük yaşantıdan ve Alelade bir adam olan Michael ile yola çıkıyor, bu dünyada garip tuhaf olaylar yaşayabiliyor ve Tesadüf zincirleri ile baş başa kalabiliyoruz. Oyun içerisinde Türlü kısımlarda bizlere farklı yollar sunuluyor ve bu yolların hangisinden gideceğimizi kararı şahsen biz veriyoruz. Münasebetiyle oyundaki gidişat ve maceranın şekillenmesi bizim ellerimizden çıkıyor.
Oyun içerisinde farklı farklı bölgelere ve yerlere gidebiliyor, farklı temalar keşfedebiliyor ve birçok sırrı açığa çıkartabiliyoruz. Hem yer altı hem de yer üstü zenginliklerin keşfedildiği bu dünyada bizleri Aka bir macera ve birçok misyon bekliyor. Oyun içerisinde dilerseniz birçok karakterle tanışabiliyor ve onlardan Türlü bahislerde yardım alabiliyorsunuz. Hem keşif ögelerini hem de rol yapma ögelerini bünyesinde barındıran bu macera oyununda Temel olarak farklı karakterlerle tanışabiliyoruz, etraftaki gizemleri çözebiliyoruz ve buranın hoşluklarını ortaya çıkarmak için araştırmaya koyulabiliyoruz.
 
 
Oyun içerisinde iki farklı dünya bulunuyor, hem yer altı hem de günlük Alelade yaşadığımız yer üstü dünyası. Her iki dünyaya de geçiş yapabiliyor ve bu iki dünya ortasındaki farklılıkları bulmaya çalışıyoruz. Bunun yanı Dizi yer altı dünyasını ayrıyeten keşfediyoruz ve aslında odak noktamız orası oluyor. Yer altı dünyasında bizleri bekleyen Türlü maceralar ve Enteresan olaylar da bekliyor. Münasebetiyle buraları araştırarak orijinal kıssalara yerken açabiliyor ve buralardaki sırları açığa çıkartabiliyoruz.
Oyunun temelinde aslında bizlere her şeyi Alelade olduğu gösteriliyor. Lakin bu sıradanlık geliştirici grup tarafından farklı bir konsepti halinde ele alınmış. Hasebiyle bu tuhaflığın gerisinde aslında bir tuhaflık yatıyor. Biz de bu tuhaflığı araştırmak yola koyuluyor ve neden her şey bu kadar sıradan? İşte bunu araştırmak için maceraya atılıyoruz. Oyun içerisinde atıldığımız bu dünyada yer altı kentini keşfetmek, buradaki Alelade olayların garipliklerini ortaya çıkarmak ve daha fazlasını yapmak Temel hedefimiz.
 
 
Keşif ögelerinin ve macera ögelerinin yanı Dizi içerisinde rol yapma ögelerini da barındıran bu üretimde Natürel ki rol yapma öğeleri epey ön plana çıkıyor. Oyun içerisinde üstte da bahsettiğim üzere her iki bölgeye de geçiş yapabiliyor, bu iki bölgenin sakinleri ile ve karakterleriyle konuşabiliyor ve onlarla etkileşime girebiliyoruz. Oyun içerisinde iki farklı bölgeyi keşfettiğimiz bu dünyada tanıştığımız karakterlerden misyonlar alabiliyor, bu karakterlerin bağlı olduğu kümelere keşfedebiliyor ve onlarla ortamıza güzel geçindirmeye yahut bozmaya çalışıyoruz. Yeterli yahut Kötü olmak büsbütün bizim seçimimize bağlı olarak ilerliyor. Fakat her iki dünyada da Çeşitli mükafatlar elde etmek için ve sırları açığa çıkarmak için kümelerle âlâ geçinmek ve birlikte olmak gerekiyor.
Mondealy oyunu içerisinde karakterlerle etkileşime girdiğimiz esnada Çeşitli misyonları alabiliyor ve bu misyonları yerine getirmek için Aka maceralara atılabiliyoruz. Bu vazifeleri yerine getirdikten sonra ise karakterimizi güçlendirebiliyor ve artık aksiyonlarımız ve yapacaklarımız daha tesirli bir formda karşımıza çıkıyor. Bunun yanı Dizi prestij sistemi de bu oyun içerisinde bulunuyor. prestij sayesinde de yer altında yahut öteki kısımlarda ne kadar Fazla prestije sahibiz ve ne kadar Fazla insan bizi tanıyor bu özellikleri öğrenebiliyoruz ve vazifeler yaparak da eğitim prestijimizi yükseltebiliyoruz ve namımız Etraf karakterlerden duyulabiliyor.
 
 
Oyun içerisinde Yeniden karakterlerden aldığımız vazifeleri tamamlayarak hünerlerimizi yükseltebiliyoruz, hem de yeni özellikler açabiliyoruz. Hem var hünerlerimizi hem de yeni özelliklerini kilidini açabileceğimiz bu dünyada farklı farklı yerleşim bölgeleri bulunuyor, her yerleşim bölgesinin farklı karakterleri farklı temaları ve farklı yapıları bulunuyor ve ortaya çıkarılması gereken Çeşitli sırlar da bu bölgeler ortasında mevcut.
Bu oyun içerisinde tanıştığımız karakterlerle Daimi olarak içli dışlı olabiliyoruz. Hasebiyle onlardan Çeşitli vazifeler elde ederek onunla ortamızda daha derin bağlar oluşturabiliyor ve bizlere daha Çok açılmasını sağlayabiliyoruz. mesela bir karakterle soğuk başladığımız bir diyalog, Çeşitli misyonları tamamlayarak daha sıcak bir hale dönüşebiliyor. O karakterle bağınızı arttırabilir ve bunun yanı Dizi o karakterin arka planda yaşadığı öyküyü, bugüne kadar nasıl geldiği üzere soruların karşılıklarını bizlere aktarabilir. Münasebetiyle bir Ira hakkında daha Çok bilgi edinmek ve o karakterin derin sırlarını açığa çıkarmak için âlâ geçirmek ve misyonları tamamlamak gerekir.
 
 
Oyun içerisinde bizleri piksel grafikli bir sanat tarzı bekliyor. Üstten görünümlü bu macera rol yapma oyunu içerisinde kolay kolay farklı farklı bölgelere ilerleyebiliyor ve farklı ortamları keşfedebiliyoruz. Birçok öykünün ve birçok etkileşim bekleyen karakterin yer aldığı bu oyunda hem yer altı krallığında hem de olağan dünyada ilerleyebiliyor ve Aka maceralara atılabiliyoruz. arka planda Çeşitli sırların bulunduğu ve açığa çıkarmaya çalıştığımız bu imal, Mart ayı içerisinde çıkması mümkün oyunlar ortasında yer alıyor. Oyunun birçok kaynakta Mart ayı içerisinde çıkış yapacağı belirtiliyor fakat Steam sayfası üzerinde çıkış tarihinin yanında yakında açıklanacak ibaresi yer alıyor.
Dolayısıyla ister Mart ayında çıksın isterse Öbür bir tarihte çıksın şu anda Steam sayfası Aleni olan bu macera rol yapma oyununu Dilek listenize ekleyebilir ve çıkış yaptığı gün bir bildirim alabilirsiniz. Şayet bu stil piksel grafik üstten görünümlü macera rol yapma ve keşif oyunlarını seviyorsanız bu imale bir göz atabilirsiniz diyebilirim.
 
– Delicious Dungeon (1 Mart tarihinde çıkması mümkün: aksiyon, roguelike)
 
 
Digital Cauldron tarafından geliştirilen ve tıpkı takım tarafından yayınlanacak olan rogelike aksiyon oyunu Delicious Dungeon, 1 Mart tarihinde çıkış yapmaya hazırlanıyor. İzometrik kamera nazar açısı ile karşımıza çıkan bu aksiyon macera oyununda bir de simülasyon öğeleri yer alıyor. Oyun içerisinde kendi karakterimizi geliştirebiliyor, restoranımızı işletmek için Çeşitli tehlikelere atılabiliyor ve zindanlarla dolu bu dünyada önümüze çıkan tehditleri ortadan kaldırabiliyoruz.
Oyunun Temel gayesi aslında restoranımız için Yemek çıkarmak. Natürel bunu yapmak için de etraftan kaynaklar toplamamız gerekiyor. Hasebiyle etraftan kaynaklar toplamak için de Aka bir uğraşa atılmamız lazım. Haliyle oyun içerisinde kılıcımızı elimize alıyor, dışarı çıkıp Türlü kaynaklar toplamaya çalışırken düşmanlarla karşılaşıyor ve onları alt ediyoruz. Bunun yanı Dizi çeşit tehlikelere atılabiliyoruz. Zindan temelli bu restoran işletme oyununda aslında bizlere farklı iki mekanik birleştiriliyor diyebilirim.
 
 
Restoran işletmecisi olarak yer aldığımız bu oyun içerisinde aksiyon ve maceraya atılıyoruz, bu imal içerisinde hem aksiyon hem macera hem de simülasyon tipleri birleştiriliyor ve bu birleşim de bizlere aktarılıyor. Hasebiyle oyun içerisinde farklı bir konsept benimsenmiş durumda ve bu usul bir imali daha Evvel oynamadım diyebilirim. Birçok oyuncu da bu üslup imale denememiş olabilir. Münasebetiyle oyuna birinci çıktığı Vakit kesinlikle deneyeceğim.
Restoran işletmeciliğinden Aka bir kahramana dönüşebileceğimiz bu üretim içerisinde aslında bir yandan restoranınızı büyütmeye, geliştirmeye ve yeni lezzetler ortaya çıkarmaya çalışıyor öteki yandan da zindan temelli olarak karşımıza çıkan bu dünyaları temizlemeye çalışıyoruz.
 
Oyun içerisinde farklı farklı zindanlar ve zindan tipleri karşımıza çıkıyor. Bu zindanların her birinin farklı yapıları ve Hasım cinsleri bulunuyor. Her birini de temizleyerek restoranımız için Türlü kaynaklar ve yiyecekler elde edebiliyoruz. Münasebetiyle gelen müşterilere lezzetli bir şeyler hazırlamak için bu zindanları temizlemek ve buradaki düşmanları ve tehlikeleri alt etmek gerekiyor.
 
 
Farklı iki konseptin birleştiği bu üretim içerisinde fantezi bir restoran işletme olayına giriş yapıyoruz. Oyun içerisinde simülasyon ögeleri, aksiyon ögeleri ve macera ögeleri bir ortaya geliyor ve bizlere farklı çeşitlerin harmanlandığı bir tecrübesi aktarıyor. Fantezi dünyada bir yandan hayatta kalmaya çalışıyor öteki yandan da restoranınızı işletmeye ve müşterilerle ilgilenmeye çalışıyoruz.
Delicious Dungeon içerisinde farklı farklı zindanlar farklı düşmanlar ve keşfedebileceğimiz Çeşitli hazineler yer alıyor. Bu imal içerisinde tehlikeli zindanlara atılabilecek, bu zindanları keşfedebilecek ve kestiğimiz düşmanları yani kaynakları restoranımız için kullanabileceğiz. Münasebetiyle bunlardan bir Yemek elde etmek için kesinlikle onları ortadan kaldırmamız gerekiyor.
 
 
Temel hedefimizin restoranımızı büyütmek ve kaynakları toplamak olduğu bu oyun içerisinde yeni teknoloji ögeler bulunmuyor. Hasebiyle restoranımız içerisinde kaynatabileceğimiz bir kazan, ateş olarak kullanabileceğimiz Çeşitli yakacak çeşitleri ve daha fazlası yer alıyor. Oyun içerisinde rastgele bir ticaret sistemi yahut ulaşım sistemi bulunmuyor. Münasebetiyle rastgele bir yiyecek Meşrubat yahut kaynak siparişi de veremiyoruz. Burada her bir işi kendimiz yapıyoruz ve kaynak toplama işine de bu oyun içerisinde girişiyoruz.
Restoranımız için Temel materyalleri zindanlarda bulabiliyoruz. Münasebetiyle oyun içerisinde Daimi olarak kendimizi zindanlarda buluyor ve burayı temizlerken görüyoruz. Oyunun zati Temel emelinde hem restoran işletmek hem de zindanları temizlemek yer alıyor. Münasebetiyle bu iki Temel Bina oyunun iki anne ögesi. Bu iki yapının temelde yer aldığı bu oyun, Daimi olarak birebir şeyleri yaptığımızdan Dolayı tahminen bizi sıkabilir.
 
 
Oyun içerisinde her bir zindanda farklı keşfedebileceğimiz ayrıntılar, farklı kaynaklar ve farklı içerikler olması gerekiyor. Delicious Dungeon oyunu Şayet bunun istikrarını güzel kurmazsa Daimi olarak tıpkı şeyi yaparken kendimizi bulacağız. Münasebetiyle bu da bir yerden sonra bizleri sıkacak. Haliyle bu türlü olunca da oyundan kısa müddette sıkılacak ve bırakmak zorunda kalacağız. Bu Cin üretimlerde içerik istikrarı nitekim de Fazla Ehemmiyet arz ediyor.
Stok istikrarını düzgün kurmak lazım
Sürekli olarak zindanlara atılacağımız bu üretimde farklı farklı yaratıklarla karşılaşıyor, gereçleri yağmalamak ve restoranımıza kaynak bulmak için bu yaratıkları alt edebiliyor, Çeşitli işveren savaşlarıyla da uğraş edebiliyoruz. Restoranımız için arka planda bir stoğumuz bulunuyor ve bu stoğu doldurmak büsbütün bizim işimiz oluyor. Münasebetiyle oyun içerisinde olağan düşmanlar haricinde bir de işveren savaşları bulunuyor.
Oyunda maceracılar kiralayabiliyoruz
 
 
Oyun içerisinde karşımıza çıkacak olan diğer bir mekanik ise macera loncası mekaniği. Bu mekanik sayesinde birçok maceracıyı işe alabiliyor ve bunları zindana hakikat gönderebiliyoruz. Bu işe aldığımız şahıslar de bizlere materyal ve kaynak temin ediyor. Natürel ki bunun bir karşılığı oluyor ve belirli bir fiyat karşılığında bu maceracılara kiralayabiliyoruz. İster onlara belirli bir fiyat verebiliyor istersek de akşam yemeğini fiyatsız olarak bunları sunabiliyoruz. Hasebiyle Bu maceracıları da bu oyun içerisinde kiralayabiliyoruz.
Delicious Dungeon içerisinde işlettiğimiz bu restoranda kaynaklarımızı yanlışsız ve akıllı bir formda yönetmemiz gerekiyor. Münasebetiyle stoklarımızın bir anda tükenmesi demek kendimizi Daimi olarak zindanlarda bulmamız demek lakin öteki yandan müşterileri ihmal etmek demek. Münasebetiyle bunun istikrarını Fazla düzgün müdafaamız lazım. Bunun dışında stoklarımızı bir anda tüketmemesi ve müşterilere Daimi bir hizmet sunmamız gerekiyor.
 
 
Tabii ki oyun içerisinde yer Meydan müşteriler de Yemek saatini ve vaktini biliyor münasebetiyle her işi aceleye getirmeye gerek yok. Oyunun belli saatlerinde zindanlara gidebiliyor ve belirli saatlerle de restoranımızı açıyor ve bunlarla ilgileniyoruz. Lakin dediğim üzere stoklar tükendi ise ve o saatte restoranı açılmadıysak bir kasvet başlıyor demektir.
 
Kaliteli yemekler sunmamız gerekiyor
Bu oyun içerisinde farklı farklı alıcı tipleri de bulunuyor. Bu müşterilerden kimileri gurme olabiliyor. Münasebetiyle yapacağınız yemeklerin kalitesi Fazla Ehemmiyet arz ediyor. Şayet kalitesi düşük ve baştan savma bir Yemek yapıldıysa tenkitlerin odağı haline geliyoruz. Hasebiyle kaliteli bir Yemek ve hizmet bu oyun içerisinde Fazla Ehemmiyet arz ediyor. Şayet Üzücü bir hizmet ve Üzücü bir Yemek sunarsak bu müşteriler bizlere rastgele bir ödeme yapmıyor ve bir daha bu restorana uğramıyor. Bu mekanik de oyun içerisinde yer alıyor.
 
 
Oyunda öbür taraftan üstte bahsettiğim üzere Şayet stoklar tükendiyse ve kendinizi Daimi olarak zindanlarda buluyorsanız ve restoranınızla ilgilenemiyorsanız elbette Yardımcı bulabiliyorsunuz. Oyun içerisinde stok sistemini yapabilecek, Türlü yemekler pişirebilecek ve müşterilere hizmet edebilecek yardımcılar alabiliyoruz ve bunlar restoranın işletmesinde büsbütün bizler  olanak sağlıyor. Restoran açılışıyla ve kapanışı ile bunun yanı Dizi gece Yemek pişirmesiyle ve daha ziyadesiyle ilgilenmesi için bu yardımcıları her daim kiralayabiliyoruz ve biz de geceleri yatağımızda uyuyabiliyoruz.
Müşterilerden gelen Geri bildirimler Fazla Ehemmiyet arz ediyor
Oyunda öbür taraftan farklı farklı alıcı cinslerinin olduğundan bahsettim. Bu müşteriler ortasında Çeşitli gurmeler eleştirmenler ve daha fazlası yer alıyor. Bunun yanı Dizi müşterilerin bizim restoranımız hakkında neler düşündüğünü, neler bildiklerini ve daha fazlasını öğrenebiliyoruz. Hasebiyle onların tenkitlerine ve telaffuzlarına nazaran kendimizi düzeltiyoruz ve restorana çeki düzey verebiliyoruz. Hasebiyle oyun içerisinde de bu şekil mekanikler bulunuyor ve restoranımızı her daim güzel hizmet vermeye adayabiliyoruz.
 
 
Örneğin kimi müşterilerin sevdiği yemekler oluyor ve bunların pişirme üslupları farklı oluyor. Münasebetiyle onları öğrendikten sonra bu kalitede yemekler verebilirsek o müşteriyi yakalayabiliyor ve Daimi olarak restoranımıza uğrayabilir. Münasebetiyle onların ne sevdiklerini öğrenmek için de etkileşime geçebiliyoruz.
Oyun içerisinde üstte rastgele bir alışveriş sistemi vesaire olmadığından bahsettim lakin birtakım ek içerikleri Mahallî satıcılardan alabiliyoruz. Ancak Temel kaynakları ne yazık ki alamıyoruz. Münasebetiyle oyunda Temel kaynakları ve Temel Yemek içeriklerini zindanlardan karşılıyoruz. Mahallî satıcılardan yalnızca baharatlar ve Çeşitli tatlandırıcılar temin edebiliyoruz. Hasebiyle satıcılardan baharatlar alabilir, Türlü yardımcılar kiralayabilir bunun dışından Türlü pişirme araçlarını ve aletlerini bu satıcılardan alabiliriz.
 
 
Farklı iki çeşidi birbirine harmanlayan bu imal 1 Mart tarihinde çıkış yapması planlanıyor lakin Steam sayfasında şu anda pek Yykında sözü yer alıyor. Birçok kaynakta 1 Mart tarihinde çıkış yapacağı belirtiliyor haliyle bizde bu oyunun 1 Mart tarihine çıkış yapmasını bekleyebiliriz. Bu şekil üretimlerden hoşlanıyorsanız bu üretime da bir göz atabilirsiniz. Delicious Dungeon farklı bir tecrübesi bizlere sunmayı hedefliyor.
Oyunun şu anda Steam sayfası Aleni durumda. Dilerseniz Dilek listenize ekleyebilir ve çıkış yaptığı gün bir bildirim alabilirsiniz. Böylelikle çıkış yaptığından haberdar olabilirsiniz. Bunun dışında oyunun bir demo sürümü bulunuyor, bu demo sürümü sayesinde oyunun bir kısmını deneyimleyebiliyor ve Temel mekaniklerini öğrenebiliyorsunuz. Bu da oyunu satın alıp almayacağınıza karar vereceğiniz bir sürüm olarak karşımıza çıkıyor.
 
– Rough Justice: ’84 (Çıkış günü açıklandı – 13 Mart: kabahat, soruşturma, dedektif)
 
 
Gamma Minus UG tarafından geliştirilen ve Daedalic Entertainment tarafından yayınlanacak olan cürüm, soruşturma, dedektiflik oyunu Rough Justice: ’84, Mart ayı içerisinde biz oyun severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Hataların kol gezdiği bir yılda yani 80’leri bahis Meydan bu oyun içerisinde farklı farklı cürümlere bulaşmış insanları yakalamak, onları sorguya çekmek, arka tarafta bıraktığı ipuçları elde etmek büsbütün bizim işimiz. Bu hata dünyasında atılacağımız bu macerada farklı farklı kirli işlere bulaşacak, bu kirli emekçilerin arka planında yer alanları bulmaya çalışacak ve yaşadığımız bu kenti ve bölgeyi paka çıkarmaya uğraşacağız. Hem strateji hem macera hem de bulmaca ögelerinin yer aldığı bu üretim içerisinde Aka bir dedektiflik işine başlayacağız.
Atılacağımız bu kabahat dünyasında hem kartlarla hem de zarlarla oynayabileceğiz. Oyunun temelinde bu iki mekanik yer alacak. Bu iki mekanikle birlikte oyunun gidişatı, elde edeceğimiz ipuçları ve daha fazlası değişkenlik gösterecek. Oyun içerisine Çeşitli stratejiler ve düşünme anları da bulunacak. Bu sayede işlenen hataların ne olduğunu bulabilecek, arka planda kimin ve kimlerin olduğuna tanıklık edecek ve daha Çok suça Mani olabileceğiz.
 
 
Güvenlik ajansında başlayacağımız bu oyunda elimizden gelen fazlasını yapmaya çalışacak ve cürümleri en üye indirmeye çalışacağız. Oyun içerisinde birçok davayla karşılaşacak ve her davanın farklı gereklilikleri bulunacak. Oyunda haciz davalarından Emniyet ihlallerine kaçaklardan cinayetlere kadar birçok cürüm tipi ve dava yer alacak. Bunların her birinin araştırılması için maceraya atılacak, arka planda kanıtlar toplanacak ve Çeşitli karakterlerle etkileşime geçebileceğiz. Münasebetiyle atıldığımız bir davaya enine uzunluğuna bütün ayrıntılarıyla Yargıç olacak ve bu davayı nihayetine verdirmek durumunda kalacağız.
Oyun içerisinde bir Emniyet ofisimiz yer alacak ve burada Çeşitli çalışanlarımız da bulunacak. Bu çalışanlara Çeşitli tavsiyeler verebilecek ve yol gösterebileceğiz. Bu oyun içerisinde bu şekil mekanikler de yer alacak. Münasebetiyle oyunda hem davaları sona erdirme hem de çalışanlarımıza tavsiye Eda üzere bir Hadise da  bulunacak. Açtığımız bu Emniyet ofisiyle birlikte buradaki kabahatleri en üye indirmeye çalışacağız ve önümüze gelen davaları çözmeye uğraşacağız. Oyun büsbütün cürüm ve dava üzerine ağırlaşmış durumda.
 
 
Oyun içerisinde farklı farklı olaylar ve bu hadiselerin gereklilikleri yer alacak. Oyunda açılışını yaptığımız Emniyet ofisine Türlü çalışanlar alabilecek, bu çalışanları Çeşitli hadiselere atayabilecek ve daha fazlasını yapabileceğiz. Bu sayede daha Çok olaya bakabilecek ve daha Çok davanın görülmesini sağlayabileceğiz. Kabahat oranını azaltmaya çalışacağımız bu dünyada Türlü mükafatların de sahibi olabileceğiz.
Rough Justice: ’84 içerisinde Tekrar çalışanlardan temsilcilere birçok farklı seçimler yapabilecek, davaların gidişatına nazaran atılımlar yapabilecek ve daha Çok çalışan alabileceğiz. Oyun içerisinde bulunan her olayın ve davanın farklı ihtiyaçları ve gereklilikleri bulunacak. Hasebiyle her Olay birebir formda ilerlemeyecek ve işlenmeyecek. Bu da bizi farklı bir halde düşünmeye ve farklı biçimde strateji yapmaya zorlayacak. Oyunda elhasıl her bir dava farklı formda görülecek ve her davanın ipuçları farklı alanlarda ve farklı hallerde bulunabilecek.
 
 
Oyun içerisinde davalara ve hadiselere atayabileceğimiz birçok çalışan bulabileceğiz. Her çalışanın farklı özellikleri ve farklı marifetleri bulunacak. Bayan yahut erkek olarak seçebileceğimiz bu çalışanlar gençten yaşlısına kadar Fazla Türlü olarak karşımıza çıkacak. Bir karakterin düzeyi birken diğer karakterin düzeyi üç olabilecek ve daha tecrübeli bir çalışan listesi karşımıza çıkabilecek. Bunları Natürel ofise almak için farklı biçimlerde fiyat ödemek gerekecek. Hasebiyle işinize ve gidişata Müsait karakterleri seçebilir ve kazandığınız ödüllerle birlikte daha Çok çalışana bünyenize iç edebilirsiniz. Oyun içerisinde ayrıyeten her bir çalışanın arka planda farklı öyküsü yer alacak.
Oyunda farklı farklı dava çeşitleri bulunuyor. Hacizinden kaçakçılığa Emniyet ihlallerinden hırsızlığa kadar birçok çeşitte Olay yer alıyor. Her Hadise farklı ihtiyaçlarla karşımıza çıkıyor ve o olaya Müsait stratejiler ve planlar belirlemek durumunda kalıyoruz. mesela bir olaya farklı bir çalışan göndermek durumunda kalabiliyoruz. Münasebetiyle o hadiseye Müsait bir çalışanımız varsa onu göndermek daha Müsait oluyor. Şayet o Olay çeşidine Yargıç olmayan bir çalışan gönderirsek bu durumda başarısız olma seviyemiz epeyce artış gösteriyor. Münasebetiyle her hadisenin ihtiyaçları olduğu üzere her hadiseye atayabileceğimiz çalışan da farklılık gösteriyor diyebilirim.
 
 
Oyun içerisinde yanlışsız çalışanı yanlışsız olaya tayinetmek epey Ehemmiyet arz ediyor. Davaları sona erdirmek ve gerçek bir halde bitirmek için bu gereklilikleri yapmamız gerekiyor. Oyun içerisinde her çalışanın farklı marifetleri ve özellikleri bulunuyor. Bunun yanı Dizi 0’dan 5’e kadar değişkenlik gösteren bir düzeyi yer alıyor. Bu Tertip en yüksekte olduğu Vakit davanın gerçek bir halde sona erdirilmesi daha yüksek oluyor. Münasebetiyle oyun içerisinde bu duruma epeyce dikkat etmemiz lazım.
Suçun kol gezdiği bu üretim içerisinde atılacağımız bu macerada Türlü küçük oyunlar ve bulmacalar da bulunacak. Bir Olay içerisinde kablo kesme temalı bir küçük oyun bulunurken diğer hadisede yanlışsız kodları bulmamız gereken bir Bina karşımıza çıkacak. diğer bir olayda kağıtları gerçek bir formda hizaya getirmeye çalışıyor öteki bir hadisede ise elimizde olan radarı kullanarak yer tespiti yapabiliyoruz. Münasebetiyle oyun içerisinde her davada farklı farklı küçük oyunlar ve bulmacalar karşımıza çıkıyor. Bu da oyun içerisinde bizleri davada tutacak olan ögeler ortasında bulunuyor diyebilirim.
 
 
Oynanış çeşitliliği üstte saydığım bulmacalar ve küçük oyunlarla arttırılmaya çalışılmış. Yani oyun içerisinde elimize alabileceğimiz bu küçük oyunlar sayesinde oynanış manasında ufaktan bir tecrübe elde edebiliyoruz. Oyunda matematik bulmacalarından zihin bulmacalarına birçok üslupta küçük oyunlar bulunuyor.
Bunlar dışında Tekrar her olayda farklı farklı ögeler bulabiliyor ve bu ögeleri lehimize çevirebiliyoruz. Her bulduğumuz Faktör hadisenin ilerlemesine İmkan sağlıyor ve bu sayede bir hadiseyi ve davayı nihayetine erdirebiliyoruz. Oyunda Yeniden bir olaya atılmadan Evvel kullanabileceğimiz Türlü aletleri ve araçları da seçebiliyor, bunları bu Hadise içerisinde kullanarak daha avantajlı duruma gelebiliyoruz. Hasebiyle olaya başlamadan Evvel bu alet ve edevatları Çeşitli ölçülerde satın alabiliyor ve bunu dava içerisinde kullanabiliyoruz. Her bir aracın farklı özelliği ve farklı fiyatı bulunuyor. Münasebetiyle oyun içerisinde kazanacağımız paralarla bu araçları alabiliyoruz.
Bir dava içerisinde işimize yarayabilecek ve kullanabileceğimiz araçlar ortasında silahlar, telsizler, kameralar, gece görüşü gözlüğü, el feneri, altıpatlar, gizli kamera ve daha fazlası yer alıyor. Bunlara satın alma menüsünden göz atabiliyor ve özelliklerine bakabiliyoruz. Bunun dışında fiyatını öğrenebiliyoruz ve ona nazaran atağımızı yapmaya çalışıyoruz. Hasebiyle oyunda bir davaya atılmadan Evvel o davanın gerekliliklerini düzgün öğrenmek ve ona nazaran bir araç ekibiyle gitmemiz gerekiyor.
 
 
Suçlarla dolu seksenler dünyasında kabahatlerin sonunu getirmek için bu usul ataklarda bulunmaya çalışıyoruz. Oyunda hülasa Aka bir Emniyet ofisimiz bulunuyor, bu ofisimize Çeşitli çalışanlar alabiliyor ve her çalışanı farklı özellikleri ve marifetleri bulunuyor. Oyun içerisinde her tipten dava ve Olay bulunuyor, bu dava ve olaylara farklı çalışanlar atayabiliyor ve davaya başlamadan Evvel Çeşitli Yardımcı araçlar alabiliyoruz. Bu davaları nihayetine erdirmek ve kabahat oranını azaltmak ise büsbütün bizim işimiz oluyor.
Suç temalı bu imal Mart 2023 tarihi içerisinde çıkış yapacak. Oyunun tam çıkış günü belirli değil lakin Mart ayı içerisinde çıkış yapacağını biliyoruz. Hasebiyle oyunu Steam sayfası üzerinden Dilek listenize ekleyebilir ve çıkış yaptığı gün bir bildirim alabilirsiniz. Böylelikle oyunun çıktığından haberdar olabilir ve oyuna bir göz atabilirsiniz.
– Hell Of Lahza Office (Mart ayı içerisinde gelebilir: platform, nişancı, aksiyon)
 
 
43 Studios tarafından geliştirilen ve Joystick Ventures tarafından yayınlanacak olan parkur içerikli platform nişancı aksiyon oyunu Hell Of Lahza Office, Mart ayı içerisinde Avrupa’da çıkış yapmayı planlıyor. Cehennem temalı bu parkur içerikli platform aksiyon oyunu içerisinde Fazla süratli devinim etmeye çalışacak, Çeşitli zorlukların üstesinden gelmeye çalışacak ve Irak noktalardan bir Öbür noktaya zıplamaya başlayacağız. Oyun içerisinde yer Meydan Türlü portallar aracılığıyla bir Öbür bölgeye gidebilecek ve karşımızdaki yıkık dökük binalardan geçecek ve bu pürüzleri aşmaya çalışacağız.
Zorlu parkur dinamiklerini bünyesinde barındıran bu cehennem temalı imal içerisinde lavlarla dolu bir yere gidebilecek, aşağının uçurum olduğu bir bölgeye alabilecek ve daha Çok zorluklarla karşı karşıya kalacağız. Platformlar içerisinde Aka zorlukların yer aldığı bu üretimde birinci Şahıs bir kamera nazar açısı bulunuyor. Bu kamera nazar açısı sayesinde oyundaki zorlukları daha âlâ hissedebiliyor ve o Lahza güya parkur yapıyormuş üzere bir hissiyat veriyor. Oyun içerisinde yer yer Türlü teleport ögeleri bulunuyor, bu teleportlardan geçerek bir Öbür bölgeye adım atıyor ve hem ortamın hem de bölgenin teması eksiksiz değişiyor diyebilirim.
 
 
Alt tarafta kaynayan bir kazanın – akışkan bir lavın ve uçurumun olduğu bu parkur dinamikli platform oyununda geliştirici grubun belirttiğine nazaran 100 farklı kısım yer alıyor. Bu kısımların her birinde farklı farklı temalar farklı platform ögeleri ve farklı zorluklar yer alıyor. Bu zorlukları aşmak için oyun içerisinde elbette birazcık vakit geçirmek gerekiyor ve lakin işin ustası olduğumuz Vakit bu parkurları basitçe geçebiliyoruz.
Oyun içerisinde bir yerden bir yere atlamak için hakikat zamanlamayı tutturmak, keskin bıçakların olduğu kısma atlamamak için reflekslerimizi kullanmak ve Birden hareketler yapmak büsbütün bizim işimiz. Hasebiyle parkur konusunda ustalaşmak istiyorsanız oyunda Fazla dikkatli olmanız ve reflekslerinize güvenmeniz gerekiyor. Hasebiyle tam bir parkurcu olmak için bu oyuna bir göz atmanız lazım.
 
 
Oyun içerisinde bir ofis çalışanı rolünü üstleniyoruz ve elimizde bir zımba ile oradan oraya koşuşturmaya başlıyoruz. Oyunda bir çalışan olarak elimizde zımba ile Çeşitli platform zorluklarını aşmaya çalışıyor, oradan oraya zıplıyor ve portallar ortası geçiş yaparak farklı dünyalara ve temalara giriş yapıyoruz. Bir yandan yarışırken bir yandan kuvvetli parkur ögelerinin üstesinden gelmeye çalışıyor bunun için de elimizden geleni fazlasını yapmaya başlıyoruz. Hasebiyle oyundaki zati Temel gayemiz bu kuvvetli parkur öğelerini aşmak ve oyunun sonuna ulaşmak.
Atıldığımız bu platform aksiyon macera oyununda yer altında Aka bir gayrete atılıyoruz ve her yerin ateşlerle dolu olduğu bu yerlerde cehennem biçimi bir tema karşımıza çıkıyor. Oyunda üstte da bahsettiğim üzere bir ofis çalışanı olarak bulunuyoruz ve Temel maksadımız da bu yeraltından kaçıp ofis kulesine ulaşmak. Münasebetiyle büsbütün işler bunun etrafında dönüyor ve biz de bu şiddetli parkur ögelerini açmaya çalışıyoruz.
 
 
Oyun içerisinde her bölgede farklı zorluklar ve farklı platform ögeler yer alıyor. Bu zorlukları aşmak için öncelikle etrafı uygun keşfetmemiz ve yeterli tahlil etmemiz lazım. Ondan sonraki süreçte ise reflekslerimize ve atılımlarımıza güvenmemiz gerekiyor. Oyunda gerçek vakitte gerçek atak yapmak kilit noktayı oluşturuyor. Hasebiyle bu üslup parkur oyunlarında gerçek vakitte atlamak, yanlışsız bölgeye atlamak ve vaktinde atlamak Fazla değerli. Reflekslerimizin test edildiği bu parkur oyununda yeri geldiği Vakit süratlice koşabiliyor yeri geldiği Vakit yavaşlayıp o bölgeye âlâ tahlil etmek gerekiyor ve ayrıyeten farklı bölgelere gitmemiz lazım.
Hell Of Lahza Office içerisinde yer Meydan bölgelerde atmosfer, tema ve Bina epeyce değişkenlik gösteriyor. mesela bir portaldan giriş yaparken bir anda hızlanabiliyor ve etraftaki Etraf etmenlerini kullanabiliyoruz. Yeniden parkur içerisinde kullanabileceğimiz Türlü Etraf etmenleri bulunuyor. Bunlara dokunduğumuz Vakit belli bir müddetliğine süratimiz yüzde 100 artış gösteriyor ve oradan oraya savrulabiliyoruz. Yeri geldiği Vakit da bu Etraf etmenleri sayesinde Öbür bir yere ışınlanabiliyor ve epey üstlere hakikat yükselebiliyoruz .Dolayısıyla Irak noktaları geçmek için bu kısımları da kullanmamız gerekiyor. Üstte da bahsettiğim üzere çevreyi her Vakit uygun tahlil etmemiz lazım ve geçiş yolunu başımızda kurmamız koşul.
 
 
Oyun içerisinde yer yer zamanlama gerektiren platform kısımları da bulunuyor. mesela bir yerde ilerlerken gerinizde gelen platformun çöktüğünü görüyor ve bir Lahza Evvel gerçek formda karşıya atlamanız lazım. Münasebetiyle oyunda bu halde Vakit gerektiren ve reflekslerinizi ve süratimizi test eden bir Bina da bulunuyor. Oyunda Tekrar üstte bahsettiğim üzere Etraf etmenleri bulunuyor. Tekrar bu Etraf etmenleri ortasında rüzgar tünelleri, bir anda hızlanabileceğimiz Etraf elementleri, üstlere yanlışsız fırlayabileceğimiz yastık ögeleri ve daha fazlası yer alıyor. Münasebetiyle bu biçim Etraf etmenleri de oyun içerisinde bizim süratimizi yükseltiyor ve ortamın tansiyonunu arttırıyor diyebilirim.
 
 
bir ofis çalışanı rolünü üstlendiğimiz bu oyunda elimizdeki zımba ile birlikte bu parkurları aşmaya çalışıyoruz ve zımbamızın gücünden yararlanmaya çalışıyoruz. Epey farklı bir yapıyı ele almaya çalışan bu oyunda çeşit Çeşitli parkur ögeleri ile karşılaşıyor ve bunları aşmaya başlıyoruz. Oyunda Daimi olarak ileriye yanlışsız gidiyor ve karşımıza çıkan parkur öğelerini aşarak yeni bir kısma geçmeye çalışıyoruz. Oyunda üstte bahsettiğim üzere yüzden Çok farklı kısım bulunuyor, bu kısımların her birinin farklı özellikleri ve farklı platform ögeleri bulunuyor.
 
 
 
Bunun yanı Dizi on farklı dünya yer alıyor. Bu dünyaların teması, parkur elementleri ve atmosferi büsbütün birbirinden farklı olarak karşımıza çıkıyor. Münasebetiyle oyun içerisinde Daimi olarak bu atmosfer ve platform ögeleri değişkenlik gösteriyor. Değişen bu dünya içerisinde biz de hem süratimizi hem de parkur ustalığımızı test etmiş oluyoruz.
Oyun içerisinde parkurları aşarken bir yandan skor kazanıyor bir yandan da yeni bir dünyalara geçiş yapmaya çalışıyoruz. Şayet skor takıntınız varsa bu oyun içerisinde çevrimiçi bir skor tablosu bulunuyor ve liderlik tablosu çevrimiçi olarak sıralanıyor. Münasebetiyle bir kısımda daha Çok puan elde etmek için o kısmı tekrardan oynayabiliyor ve çevrimiçi puan tablosunda daha üst sıralara yerleşmeye çalışabiliyorsunuz. Bu da oyunu tekrar oynayabileceğiniz bir sistemi beraberinde getiriyor diyebilirim.
 
 
Hell Of Lahza Office içerisinde Daimi olarak Etraf elementlerini kullanabiliyor ve bir yerden bir yere daha süratli bir formda gidebiliyoruz. mesela bulunduğunuz yerden Irak bir noktaya atlamak için düz bir formda zıplamıyor, Etraf elementlerini kullanarak oradan oraya uçabiliyoruz. Oyun içerisinde kolaydan zora yanlışsız bir zorluk düzeyi bulunuyor ve parkurların zorlukları birinci etaptan sonraki etaba yanlışsız gittikçe artış gösteriyor. Hasebiyle oyunu kolay sanmayın, birinci etapta bu herkes için kolay gelecektir. Lakin daha sonra bu parkurların zorlukları ve parkurlarını ögelere değişiklik gösterecek. Hasebiyle oyundaki hudut katsayımız da artacak.
Farklı farklı kısımlara atıldığımız ve farklı platform ve parkur ögelerinin yer aldığı bu birinci Şahıs nişancı oyununda parkur yeteneklerimizi test ediyor, reflekslerimizi geliştirmeye çalışıyor ve bu oyun içerisinde ehil olmaya başlıyoruz. Oyundaki Temel gayemiz büsbütün Türlü zorluktaki parkurları geçmek ve bunlara aşarak ofis kulesine ulaşmak.
 
 
Bu usul parkur odaklı platform oyunlarından hoşlanıyorsanız bu imale bir göz atabilirsiniz. Oyun erken erişim sürümü olarak Steam üzerinden PC platformuna çıkış yapacak. Erken erişim sürümünde oyuncu Geri bildirimleri önemsenecek ve bu doğrultuda yeni içerikler eklenecek ve bunun yanı Dizi oyundaki kusurlarda giderilmeye çalışılacak. Erken erişim sürümünün ne Vakit sona ereceği ve tam sürüme ne Vakit geçileceği belirtilmedi. Hasebiyle en az 5-6 ay bu süreçte beklememiz gerektiğini söyleyebilirim.
Oyunu Steam’de tam çıkış tarihi belirtilmemiş durumda. Bu kısımda yalnızca 2023 yazıyor fakat birçok kaynakta oyunun Mart ayı içerisinde Avrupa’da çıkış yapacağı belirtiliyor. Münasebetiyle biz de bu oyunu Mart ayı içerisinde bekleyebiliriz. Dilerseniz oyunu Steam üzerinden İstek listenize ekleyebilir ve çıkış yaptığı gün haberdar olabilirsiniz. Bu da sizin açınızdan kolaylık sağlayabilir.
– Terminal Velocity: Boosted Edition (Mart ayı içerisinde gelebilir: retro, nişancı, aksiyon)
 
 
Terminal Reality tarafından geliştirilen ve Ziggurat tarafından yayınlanacak olan retro nişancı aksiyon oyunu Terminal Velocity: Boosted Edition’ın Mart ayı içerisinde çıkış yapması bekleniyor. Bu eski şekil aracde nişancı oyunu içerisinde nostalji yaşayacak, Uzay gemimize atlayarak karşımıza çıkan tehlikeleri ve tehditlere ortadan kaldırmaya çalışacağız. Retro grafiklere sahip ve patlamaların çatlamaların yer aldığı bu üretim içerisinde direkt doğruya Aka alanlara ve tehlikeli alanlara gidecek, bu alanları paka çıkaracak ve Hasım tehlikelerini ortadan kaldıracağız. Irak istikbal temalı bu üretim içerisinde Uzay gemimizle birlikte atılacağımız bu macerada dünyayı Aka bir tehlikeden kurtarmaya çalışacağız.
Uzay gemisiyle atıldığımız bu macerada bir pilot olarak misyon alacak ve karşımıza çıkan Hasım ögelerini ortadan kaldırmaya çalışacağız. Uzay gemisini dilediğimiz üzere Denetim edebildiğimiz bu oyun içerisinde 360 derece dönüşler yapacak, Türlü akrobasi hareketleri sergileyecek ve Hasım taarruzlarından süratli bir formda kaçabileceğiz. Ufak bir kokpitte yer aldığımız bu oyun içerisinde farklı farklı bölgelere ve alanlara ilerleyecek, bu bölge ve alanları Çeşitli tehlikelerden arındırmaya çalışacak ve bu bölgenin zorluklarının üstesinden gelmeye başlayacağız.
 
 
Tehlike içeren düşmanların yer aldığı bu imal içerisinde Çeşitli oyun içi mekanik iyileştirmeleri, grafik iyileştirmeleri ve daha fazlası yer alacak. Atari stilinde çıkış yapacak olan bu imal içerisinde Uzay gemimizle birlikte atılacağımız bu macerada Aka bir nişancı tecrübesi elde edeceğiz ve eskilere yanlışsız nostaljik bir seyahate çıkacağız. Oyun içerisinde her bir imaj retro olarak karşımıza çıkacak ve bu eski imgeler ile Aka bir maceraya başlayacağız. Oyundaki bu imaj evvelden atari ve atari salonlarında oynadığımız imajla birebir eş değer hasebiyle tam bir nostalji imal diyebilirim.
Uzay gemimizle atladığımız ve Irak bir gelecekte geçen bu üretim içerisinde farklı farklı bölgelere atılacak ve bu bölgelerin zorlukların üstesinden gelmeye başlayacağız. Her bölge kendi içerisinde farklı temayı farklı yapıyı ve farklı zorlukları bünyesinde barındıracak. Münasebetiyle bir bölgeye girerken etrafa uygun bakmalı ve âlâ kolaçan etmeliyiz. Münasebetiyle karşımıza Türlü tıpta düşmanlar istikbal ve bu düşmanları da alt etmeye çalışacağız. Elimizdeki silah cephanesi ve silahlarla birlikte düşmanlar üzerine mermi yağdıracak ve 360 derece dönerek düşmanlardan gelen hücumlardan kaçınabileceğiz.
 
 
Nişancı ve aksiyon ögeleri bünyesinde barındıran bu üretim içerisinde farklı farklı kısımlara ilerleyecek ve kolaydan zora gerçek bir zorluk düzeyi ile karşımıza çıkacak. Oyun içerisinde farklı silah çeşitleri bulunacak ve bu silah çeşitlerini düşmanlar üzerinde kullanabilecek ve onlara karşı daha tesirli olabileceğiz. Geliştirici takımın belirttiğine nazaran oyun içerisinde 7 farklı silah tipi bulunacak ve bu silah cinsleri ortasında geçiş yapabileceğiz. Oyunda birinci başta hudutlu bir silah çeşidine sahip olacağız ve ilerlediğimiz kısımlardan ve geçtiğimiz kısımlardan sonra elimize yeni silah çeşitleri geçecek ve bunları düşmanlar üzerinde kullanabileceğiz. Münasebetiyle oyunda ilerledikçe yeni silahların ve silah tiplerin kilidini açabileceğiz.
 
 
Basit denetimleriyle karşımıza çıkış yapacak olan bu oyun her oyuncu katılığına hitap edecek. kolay denetimleri ile birlikte her bir Lahza Evvel bu oyunu basitçe kavrayacak ve kolay bir biçimde Çabucak ustalaşmaya başlayacağız. Oyun içerisinde süratli bir halde düşmanlar ortasına dalabilecek, vefat uçuşları yapacak ve 7 farklı silah tipini düşmanlar üzerine yağdırabileceğiz. Her bir silah cinsinin farklı özellikleri ve farklı hasar alanları bulunacak. Münasebetiyle bunları yerinde ve vaktinde kullanmamız gerekecek. Direkt aksiyona geçiş yaptığımız bu üretimle birlikte Uzay gemimizi atlayacak ve farklı farklı alanlara geçiş yapabileceğiz.
 
 
Büyük bir gezegende atılacağımız bu macerada farklı bölgelere ilerleyerek yeni atmosferleri ve görünümleri keşfedeceğiz. Bunun yanı Dizi nişancı ve aksiyon ögeleriyle Aka bir çabaya başlayacağız. Bir yandan üzerimize gelen Hasım kümelerini alt etmeye çalışacak diğer yandan da bu bölgeyi tahlil ederek ve keşfederek farklı bölgelere geçmeye başlayacağız.
Uçuş simülasyonu ögelerinin ve nişancı ögelerinin yer aldığı bu imal içerisinde Uzay gemimizi atlayarak farklı senaryo kısımlarını ve farklı bölgeleri deneyimleyecek bunun yanı Dizi 7 farklı silah tipi ile düşmanlara karşı gelmeye çalışacağız. Microsoft Flight Simulator’ın eski baş programcısı tarafından geliştirilen bu imal bizlere hem retro stili grafikleri hem nişancı retro ögelerini hem de uçuş simülasyon öğelerini aktaracak. Birçok oyun çeşidinin harmanlandığı bu üretim içerisinde Çeşitli grafik iyileştirmeleri ve daha fazlası yer alacak.
PC platformuna çıkış yapacak olan bu imal içerisinde Uzay gemimizle birlikte aksiyon dolu ve süratli bir nişancı tecrübesi yaşayabilecek, oyun içerisinde uçuş konusunda ustalaşmaya çalışacak ve karşımıza çıkan düşmanları ve Hasım çeşitlerine silahımız ve silahlarımızla birlikte alt etmeye başlayacağız.
 
 
Terminal Velocity: Boosted Edition içerisinde 9 farklı gezegen bulunacak ve bu 9 gezegenin 9’u da birbirinden farklı olacak. Bu gezegenlerin her birinin atmosferi teması ve Hasım cinsleri farklılık gösterecek ve bizlere bu mevzuda çeşitlilik sunacak. Hasebiyle bu çeşitliliğin olması oyuncular için çok düzgün.
Oyun içerisinde farklı gezegenlere atılabileceğimiz bu macerada 7 farklı silah çeşidini deneyimleyebileceğimizden bahsettik. Bu silah çeşitleri oyunun ilerleyen kısımlarında karşımıza çıkacak ve bunları Uzay gemimize takabileceğiz. Bunun dışında oyunda Tekrar silahlarımızı ve gemimizi güçlendirecek birçok güçlendirme öğesi yer alacak. Bu güçlendirmeleri de oyun içerisinde ilerlediğimiz farklı gezegenlerde ve düşmanlardan elde edebileceğiz. Bu da düşmanlara karşı daha tesirli bir biçimde savaşmamızı sağlayacak.
 
 
Terminal Velocity: Boosted Edition ile  atılacağımız bu aksiyon nişancı oyununda farklı farklı tünellere geçiş yapabilecek, buradaki mağaraları keşfedebilecek ve farklı kısımlara hakikat yol alabileceğiz. Üstten aşağıya hakikat kamikaze bir halde atılacağımız bu oyunda Uzay gemimizle birlikte dilediğimiz hareketi yapmaya çalışacak, uçuş simülasyon ögelerinin tadını çıkarmaya başlayacağız. Oyun içerisinde Yine Steam’de Türlü başarımlar bulunacak ve bu başarımlar da başarırım kazanmak isteyen oyunculara hitap edecek.
Oyun içerisine düşmanlara karşı gelmek için nişangahımızı âlâ tutmak gerekecek. Bir yandan uçarken ve bir yandan Uzay gemisini Denetim ederken silahlarımızın denetiminde unutmamamız gerekecek. Hasebiyle her iki denetimli de bir ortada yapmamız gerekiyor ve bu denetimleri nitekim istikrarlı bir formda tutmamız lazım. Farklı farklı Hasım tiplerinin yer aldığı bu oyunda Hasım akınlarından kaçabilecek, onlara karşı daha süratli ve aksiyon davranabilecek ve farklı silah tiplerini deneyebileceğiz.
 
 
Siz de bu stil retro grafikli bir Uzay gemisi nişancı aksiyon tecrübesi elde etmek istiyorsanız bu üretime bir göz atabilirsiniz. Oyun içerisinde görsellerden de anlaşılabileceği üzere rastgele bir grafik beklentiniz olmasın. Aslında oyunun gayesi rastgele bir grafik sunmak değil bizlere retro ve aracde üslubunu aktarmak. Hasebiyle bir nostalji yaşamak istiyorsanız ve evvelden oynadığımız atari oyunlarına dönüş yapmak istiyorsanız bu da bir Talih verebilirsiniz.
Mart ayı içerisinde çıkması beklenen bu üretimin şu anda Steam sayfası Aleni durumda. Steam sayfasında Pek Yakında ibaresi yer alıyor lakin oyunun Mart ayı içerisinde Avrupa’da çıkış yapması bekleniyor. Hasebiyle biz de bu oyunun Mart ayında çıkış yapmasına öngörebiliriz. Oyunu dilerseniz Steam sayfasından İstek listenize ekleyebilir ve çıkış yaptığı gün bir bildirim alabilirsiniz. Böylelikle oyunun çıkış yaptığından haberdar olabilirsiniz. Bu da size kolaylık sağlar.
 
– Flooded (Mart ayı içerisinde: Belde kurma, yönetim)
 
 
Artificial Disasters tarafından geliştirilen ve Artificial Disasters, Surefire.Games tarafından yayınlanacak olan Belde kurma Yönetim oyunu Flooded, Mart ayı içerisinde geliyor. Gerçek vakitli Belde kurma Yönetim oyunu içerisinde Ufak bir ada yapısından başlayarak Aka bir yapıya hakikat ilerleyeceğiz. Oyun içerisinde Çeşitli Yönetim araçları farklı farklı yapılarda binalar ve daha fazlası bizleri bekliyor olacak. Grafik konusunda pek bir beklentinizin olmayacağı bu oyun içerisinde sular altında kalmış bir adayı kurtaracak ve bu adayı daha da genişleterek bu topraklara Yargıç olmaya çalışacağız.
Oyun içerisinde Temel olarak bir Belde Yönetim mekaniği bulunacak. Bu Yönetim mekanikleri sayesinde kentimizin her bir kısmına müdahale edebilecek ve buralara farklı farklı yapılar dikebileceğiz. Her bir yapının farklı özellikleri farklı sarfiyatları bulunacak. Bunun için etraftan kaynak toplamamız gerekecek. Bu yapıları dikmek için Alışılmış ki öncelikle makul sayıda kaynak bulmamız, bu kaynakları çıkarmamız ve envanterimize atmamız lazım.
 
 
Bir yandan kaynak toplayacağımız bir yandan da kenti üste yanlışsız yükselteceğimiz bu imal içerisinde çevreyi keşfedebilecek, buralara farklı yapılar dikebilecek ve birçok tıpta kaynaklar üretebileceğiz. Ürettiğimiz bu kaynakları birleştirerek yeni yapıların kilidini açabileceğiz. Dünyanın suları altında kaldığı lakin bizim de bu sular altından üstlere hakikat yükselmeye çalıştığımız bu oyunda Fazla Türlü ve değerli kaynakları bulmaya çalışacağız.
Küresel ısınma temasına yansıtan bu oyun içerisinde sular altında kalan bir dünyada Ufak bir yaşanabilir alanda hayata tutunmaya çalışacak, tutunduğumuz bu hayat kırıntısı ile birlikte buraları genişletmeye ve yaşanabilir alanları daha da büyütmeye başlayacağız. Oyunda genişledikçe ve yükselmeye çalıştıkça daha Çok içeriğin kilidini açacak ve yeni yapıları da buralara dikebileceğiz.
Oyun içerisinde yer aldığımız bu sular altında kalan dünyada yer yer sular daha da yükselecek ve bizim de kısıtlı bir vaktimiz bulunacak. Münasebetiyle bu süreçte vakti Fazla âlâ kıymetlendirmemiz gerekecek ve burada güzel teknolojilerle ve yeni teknolojilerle birlikte bu suların bizlere ziyan vermesini engellemeye çalışacağız. Oyun içerisinde yeni teknolojilerin kilidini açabileceğimiz Çeşitli mekanikler ve yeni binaların kapısını aralayabileceğimiz farklı içerikler yer alacak.
 
 
Oyunda üstte bahsettiğim üzere etraftan kaynaklar toplayabilecek ve bu kaynaklar sayesinde yeni içeriklerin kilidini açabileceğiz. Farklı binaları yeni bulduğumuz kaynaklarla birlikte kurabilecek, farklı ögelerin üretimine başlayabilecek ve bu üretimin suratını ayarlayabileceğiz ve yükseltebileceğiz. Oyun içerisinde Tekrar üretim performansını arttıracak Türlü usulde geliştirmeler ve yükseltmeler de yer alacak. Yeni teknolojilerin kilidini açabileceğimiz ve bu teknolojileri yükselteceğimiz mekaniklerin de bulunduğu bu üretim içerisinde ayrıntılı bir Yönetim sistemi bizlere sunulacak.
Flooded içerisinde yalnızca yükselen sulara karşı değil Çeşitli düşmanlara karşı da adamızı ve kendimizi savunmamız gerekecek. Bu adaya Vakit vakit taarruzlar başlayacak ve bu akınlara karşı hayatta kalmak için Çeşitli savunmalar ve savunma kuleleri inşa etmemiz gerekecek. İnşa ettiğimiz bu kuleleri geliştirebilecek ve atış suratlarını ayarlayabileceğiz. Yeni teknolojilerle birlikte de bu kuleleri daha da güçlendirecek ve yeni kulelerin kilidini açabileceğiz.
 
 
Savunma kulelerinin yanı Dizi oyun içerisinde düşmanlara karşı tuzaklar kurabilecek ve bu tuzakları faal olarak kullanmaya çalışacağız. Tuzakları düşmanların geleceği kısımlara yanlışsız kurarsak daha uygun bir randıman alabileceğiz. Oyun içerisinde hem tuzaklar hem de savunma kuleleri ile birlikte bu düşmanlara karşı adamızı savunmak gerekecek. Bu düşmanlar hem bizim binalarımıza ve kaynaklarımıza yönelik ataklar gerçekleştirecek hem de suların daha da yükselmesine katkı sağlayacak. Münasebetiyle bu düşmanları ortadan kaldırmak ve bunlara karşı başarılı bir savunma yapmak Mecbur hale gelecek.
Topraklarımızın yağmalanabileceği bu üretim içerisinde savunma kulelerinin yanı Dizi ve kendi ismimizin dışında farklı farklı adaları ve adacıkları keşfedecek. Bu sular altında kalmış dünya içerisinde yeni yerlere ulaşabileceğiz. Bu yeni yerlere ulaşınca buradaki kaynakları kendimize hibe edebilecek ve hasebiyle yeni içeriklerin ve kesimlerin kilidini açabileceğiz. Oyunda Temel hedefimiz bu sular altında kalmış dünyada hayatta kalmak ve Çeşitli binaların yükselmesine katkı sağlamak olacak. Bu binalarla birlikte yaşanabilir alanları genişletmek ve daha Çok adayı keşfetmek de büsbütün bizim işimiz.
 
 
Keşfettiğimiz bu farklı adaların her birinin farklı teması ve farklı içerikleri bulunuyor. Farklı içeriklerle karşımıza çıkacak olan bu öteki adaları keşfetmek ve buralara yerleşmek de büsbütün bizim işimiz oluyor. Oyunda bu yerleri keşfettikçe yeni kaynakların ve binaların kilidini açabiliyor ve farklı bölgelere ilerleyebiliyoruz. Keşfettiğimiz bu bölgelerin de her birinin farklı zorlukları ve farklı teması bulunuyor.
Atıldığımız bu strateji ve Yönetim oyunu içerisinde arka planda bir hikaye bizlere aktarılıyor ve bu kıssayı kapsamında insanlığın sonunun geldiğinden bahsediliyor. Oyun Tekrar günümüz gerçeklerinden ilham Meydan global ısınma temasını işliyor ve bu tema kapsamında dünyanın sular altında kaldığı bizlere aktarılıyor. Dünya çapında ortaya çıkan Aka bir selin buralara ziyan vermesi bizlere aktarılmaya ve anlatılmaya çalışıyor ve tabiatın ne kadar kuvvetli olduğu ve insan eliyle ne kadar düzeltilebileceği bu oyun içerisinde yer buluyor.
 
Prosedürel bir dünya
 
 
Rogue-lite ögelerinin da yer alacağı bu hikaye odaklı strateji idaresi oyununda her bir oyun başlangıcı bizlere farklı bir tecrübe sunacak. Oyun içerisinde prosedürel yani rastgele oluşturulmuş bir dünya mekaniği bulunacak. Bu da her bir oyuna başladığımızda farklı yapıların farklı yerlerde olmasını sağlayacak ve her bir oyuncu ve her bir yeni Başlangıç bizlere farklı bir oyun tarzını aktaracak.
Farklı oyun modları
Oyun içerisinde farklı farklı oyun modları yer alacak ve bu modlar ortasında Ebedi mod, hikaye modu ve daha fazlası yer alacak. Bunların seçimi ise büsbütün size ilişkin olacak. Dilerseniz hikaye modunda bizlere aktarılan kıssayı deneyimleyebilecek ve bu kapsamda Çeşitli vazifeler yapabilecek. Dilerseniz de Ebedi mod ile birlikte oyun içerisinde rastgele bir dünya yapısına atlayacak ve burada hayatta kalmaya çalışacağız. Hayatta kaldığımız bu esnada Çeşitli binalar yapabilecek, farklı adaları keşfedebilecek, savunma kuleleri kurarak düşmanlara karşı kendimizi savunabilecek ve daha fazlasını yapabileceğiz. Yani bu mod içerisinde oyundaki her bir içeriği deneyimleyebilecek ve keşfedilecek ne varsa bu mod içerisinde keşfedebileceğiz.
 
 
Bu Yönetim inşa etme oyunu içerisinde birçok sistem ve Yönetim ögesi bizlerin eline veriliyor. Oyun içerisinde bu binaların gücünü, Güç istikrarını, yapıları, ne kadar kaynak gerektirdiği ve daha fazlasının gerekliliklerine bakabiliyoruz. Oyunda her bir ayrıntı bizlere farklı bir biçimde aktarılıyor ve oyunun en alt kısmında birçok seçenek ve Yönetim seçeneği bizlere sunuluyor. Oyunun en alt kısmında yer Meydan menüden kentin gücünü, yeni yapılacak olan binaları ve daha fazlasını görebiliyor ve bu menüden her bir kısma dokunabiliyoruz.
Oyunun Mart ayı içerisinde çıkış yapması planlanıyor ve birçok kaynakta 15 Mart tarihinde Avrupa’da piyasaya sürüleceği yazıyor lakin Steam sayfası üzerinde Pek Yakında ibaresi bulunuyor. Hasebiyle biz de bu oyunu Mart ayı içerisinde bekleyebiliriz. Bu usul Yönetim ve gerçek vakitli Belde kurma oyunlarından hoşlanıyorsanız bu imale bir göz atabilirsiniz.
 
Oyunun şu anda Steam sayfası Aleni durumda ve bir demo sürümü de bulunuyor. Bu Deneyim sürümünü oynayarak oyunun birinci kısımlarını deneyebilir ve oyunu satın alıp almayacağınıza karar verebilirsiniz. Dilerseniz oyunu İstek listenize ekleyebilir ve çıkış yaptığı gün oyundan haberdar olabilirsiniz.
– Germinal (Mart ayı içerisinde: aksiyon, platform)
 
 
Moonlit Monitors tarafından geliştirilen ve birebir takım tarafından yayınlanacak olan aksiyon platform oyunu Germinal, Mart ayı içerisinde yayınlanmayı bekliyor. Bu aksiyon platform oyunu içerisinde biz oyuncular çeşit çeşit platform öğeleriyle, karşılaşacak birçok zorluğu aşmak için sağdan sola yanlışsız zıplayabilecek ve gerimizde bulunan Jetpack sayesinde üstlere hakikat uçabilecek ve aşağılara hakikat da süzülebileceğiz. Renkli grafikleri ve çizgi şekli görselleriyle bu oyun içerisinde farklı farklı bölgelere ilerleyecek ve bu farklı yerlerin farklı platform zorluklarını deneyimleyeceğiz.
Oyun içerisinde bir yerden bir yere atlamak için iki Defa düşüneceğiz ve oyunda ve bu bölgede yer Meydan bizlere Yarar sağlayacak olan objeleri kullanmaya çalışacağız. mesela bir bölgede Çeşitli baloncuklar bulunacak ve bu baloncuklara basarak üstlere yanlışsız zıplayabileceğiz. Oyun içerisinde bu üslup farklı farklı bizlere fayda sağlayacak ve platform zorluklarını aştıracak objeler bulunacak, bunları da en âlâ halde kullanmamız gerekecek.
 
 
Çoğunlukla zıplayacağımız ve sağdan sola yanlışsız uçup kaçabileceğimiz bu aksiyon platform oyunu içerisinde havada süzülebilecek, aşağıya yanlışsız atlayabilecek ve üstlere gerçek Türlü objeler aracılığıyla çıkabileceğiz. Oyun içerisinde Yine toplamamız gereken Çeşitli öğeler bulunacak ve bunları toplayarak kendimize Çeşitli mükafatlar alabileceğiz. Bu platform oyununu birinci başta küçük bir zorluk yaşatacak lakin mekaniklere alıştığımız Vakit bu zorluk ortadan kaybolacak ve daha eğlenceli bir platform oyunu geçirebileceğiz.
 
 
Fark farklı kısımların yer aldığı bu imal içerisinde her bir kısımda farklı platform ögeleri, farklı Yarar sağlayacak öğeler ve daha fazlası bulunacak. Ardımızdaki Jetpack büsbütün standart bir formda sırtımızda yer alacak ve bununla birlikte oyunun sonuna yanlışsız gidebileceğiz. Oyun içerisinde hem yolumuzu temizlemek hem de farklı öğeleri toplamak için Çeşitli ataklarda bulunabilecek ve oyun gittikçe şiddetli bir tecrübe sunmaya başlayacak. Oyun birinci etapta bizlere kolay ve sıkıntısız bir platform zorluğunu sunacak fakat bu zorluk Alışılmış ki burada bu türlü kalmayacak ilerleyen süreçte oyunun kuvvetli bir oldukça artacak ve bundan sonra bu platformları aşmak için apansızın Çok Kez denemek gerekecek. Münasebetiyle oyun içerisinde biz oyuncular olarak biraz sabır göstermek ve bu mevzuda biraz daha ustalaşmak gerekecek.
 
 
Oyunun temelinde yani arka planında bir de hikaye bulunacak. Bu öyküyü kısaca özetleyecek olursam: Bu oyun içerisindeki dünyada bir salgın hastalık bulunuyor, bu salgın hastalığı ortadan kaldırmak için elimize dezenfektanı alıyoruz ve sağı solu temizlemeye koyuluyoruz. Elimizdeki bu dezenfektan ve sırtımızdaki Jetpack ile atılacağımız bu macerada her yeri paka çıkarmaya ve bu salgını ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Herkesin sağlıklı kalmasını sağlamak büsbütün bizim elimizde oluyor. Oyunun arka planındaki öyküsü bu halde ve oyunun özü bundan ibaret. Bu emelle birlikte bu dünyaya atılıyor ve Türlü platform zorluklarına deneyerek bunların üstesinden gelmeye çalışıyoruz.
 
 
Oyun içerisinde zıplayabilecek, havad

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir