Fallout 76 | Mutation Invasion Şimdi Oynanabilir, Tüm Fallout 76 Oyuncuları İçin Ücretsiz

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 01, 2023 Yorum Yok

 
Fallout 76’nın en yeni güncellemesi Mutation Invasion herkese Aleni aktiflikleri enfekte ediyor. Mutasyonlu etkinliklerde birbirinden şiddetli misyonlarla yüzleşin ve Aka mükafatlar kazanın.
 
Ekibinizi toplayın ve bütün Fallout 76 oyuncularının fiyatsız olarak oynayabileceği Mutation Invasion’da sizi bekleyen zorluklara göğüs gerin. Güncelleme ayrıyeten 12. Dönem: Rip Daring and the Cryptid Hunt’ın yanı Dizi Daily Op iyileştirmelerini ve Fazla daha fazlasını beraberinde getiriyor.
 
Mutation Invasion fragmanını izleyin: 
 
 
 
Mutasyonlu Herkese Aleni Etkinlikler
Mutasyon denilen Tuhaf evrimsel güçlendirmeler düşmanları daha da ölümcül kılar. Her saat başı bir mutasyonlu herkese Aleni Faaliyet belirir. özel bir simge bu aktifliğin mutasyonlu olduğunu gösterir ve saatin kalan mühleti boyunca Alelade herkese Aleni etkinlikler belirmeye devam eder. Mutasyonlu herkese Aleni etkinlikler şu üzere tesirleri içerir:
 

– Active Camouflage: Düşmanlar atağa uğrayana dek görünmez olur.  

– Volatile: Düşmanlar öldüklerinde patlar
– Reflective Skin: Düşmanlara verilen hasar size Geri yansır.
 
Mutasyonlar herkese Aleni aktiflikleri zorlaştırıyor lakin vazifeleri sağ atlatmanın mükafatları de öteki. Mutasyonlu herkese Aleni aktiflikleri tamamlayan oyuncular XP, efsanevi eşya, Treasury Note yahut birtakım Ender ganimetler barındırabilen Mutated Package kazanacak. Bir Fallout 1st üyesiyle birlikte mutasyonlu herkese Aleni Faaliyet tamamlayarak Üye olsanız da olmasanız da ek mükafatlar kazanın! 

Daily Op İyileştirmeleri
 
 
Daily Op galerisinde yeni bir tehdit belirdi. Uzaylılar yıldızların ötesinden gelip Daily Op’lara yerleşmiş! Yeni Daily Op yerleri Capitol Building, Garrahan Mining Headquarters ve Morgantown High School’un altını üstüne getirin. Grubunuzla günün kahramanları olabilecek misiniz?
12. Dönem Başlıyor: RIP DARING AND THE CRYPTID HUNT
Nihayet Fallout 76’da yesyeni bir dönem başlıyor! Yakalanması en güç avın, yani Rip Daring and the Cryptid Hunt’ın peşindeki maceraperest avcıya 12. Dönem boyunca bu tehlikeli seyahatte eşlik edin. Oyunu oynadıkça S.C.O.R.E. kazanıp bununla rütbenizi arttırın ve yeni mükafatlar açın. Bu ödüllere kullanılabilir eşyalar, Nakit üniteleri ve kozmetik içerikler dahil.
 
basın bülteni

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir