Hitman geliştiricisi IO Interactive çevrimiçi rol yapma oyunu geliştiriyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 01, 2023 Yorum Yok

 
Hitman serisinin geliştirici IO Interactive, yeni bir IP olacak formda çevrimiçi bir fantezi rol yapma geliştirdiğini duyurdu. Stüdyo şu anda bu projede çalıştırılmak üzere kıdemli bir Cenk – aksiyon dizayncısı, kıdemli oyun animatörü, kıdemli oyun imalcisi, baş oyun animatörü ve kıdemli proje yöneticisi iç olmak üzere Çeşitli konumlarda işe alım yapıyor.
 
IO Interactive oyun hakkında Türlü açıklamalarda bulundu
 
 
Hitman serisiyle aşina olduğumuz ve tanıdığımız IO Interactive, yeni bir çeşide giriş yapmaya hazırlanıyor. Daha Fazla nişancı oyunlarıyla ön plana çıkan stüdyo, şu anda rol yapma tipine geçiş yapıyor. Yeni oyun hakkında grup şunları bildiriyor: “İlk Hitman oyun planı üzerinden on Yıl geçti. Bu süreçte sizlere birçok seri oyunu, Çeşitli modlar ve daha fazlasını sunduk. Hitman dünyasını daha da genişletmeye çalıştık. Şimdi ise yeni bir maceraya atıldığımızı sizlerle paylaşmak istiyoruz.
 
Atıldığımız bu yeni fantezi rol yapma oyunuyla birlikte yeni bir dünyayı ve macerayı sizlere sunmaya hazırlanıyoruz. IO Interactive olacak daha Evvel çıktığımız hiçbir şeye benzemeyen bir seyahate çıkıyoruz. Masamızın etrafında sizlere sunacağımız Fazla şey var. Umarım bu yeni seyahat bizlere en düzgününü sunar.”
 
Yeni IP hakkında Çeşitli görüntüler yayınlandı. Bu görüntüleri aşağıdan izleyebilirsiniz:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir