WWE 2K23 Resmi Olarak Duyuruldu: Çıkış Tarihi Sızıntısı Doğru Çıktı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 23, 2023 Yorum Yok

 
Geçtiğimiz günlerde çıkış tarihi sızdırılan WWE serisinin yeni oyunu 2K23 resmi olarak duyuruldu. Yayıncı 2K ve geliştirici Visual CONcepts tarafından oyunculara sunulacak yeni oyun PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam) için çıkış yapacak.
 
WWE 2K23 17 Mart tarihinde çıkış yapacak (çıkış tarihi sızıntısı hakikat çıktı). 16 Kez WWE Dünya Şampiyonu olan John Cena ise WWE Superstar’ı olarak 20. Yıl dönümünü kutlamak ismine oyunun her sürümünün kapağında yer alacak.
 
Oyunun kapağında John Cena yer alacak
 
 
 
Her sürümün kapağında yer alacak WWE Superstar’ı John Cena bir basın açıklamasında oyun hakkında şunları söyledi: “Kariyerimin kıssasını WWE 2K23 aracılığıyla sizlere anlatmak benim için Aka bir zevk. 2K, bu konsept ile WWE 2K serisini canlandırmak konusunda kusursuz bir Amel çıkardı. Ben de WWE 2K23’ün kapağında bulunmaktan Haysiyet duyuyorum.” 
 
Öte yandan geliştirici takım Visual Concepts’in lideri Greg Thomas’ta Çeşitli açıklamalarda bulundu ve şunları aktardı: “Kapak Superstar’ımız John Cena üzere Visual Concepts takımı de WWE 2K serisinin kalitesinin kalıcı olduğunu kanıtlamak için Mevcut gücüyle çalıştı. WWE 2K23 evvelki oyunlardan ilham alıyor bunun yanı Dizi içerisine daha fazlası iç oluyor. Hayranların bu yeni oyuna nasıl reaksiyon vereceğini görmek bizi ziyadesiyle heyecanlandırıyor.” 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir