Karanlık Atmosfere Sahip Trek to Yomi, Switch Konsollarına Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 23, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Devolver Digital ve geliştirici Flying Wild Hog, yandan kaydırmalı aksiyon macera oyunu Trek to Yomi’yi 30 Ocak’ta Switch için piyasaya süreceğini duyurdu. Trek to Yomi birinci olarak 5 Mayıs 2022’de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam ve Epic Games Store ve Microsoft Store aracılığıyla) için yayınlandı.
 
Oyunda genç bir kılıç ustasını Denetim ediyoruz
 
 
 
Yandan görünümlü ve Siyah ak bir renk paletine sahip aksiyon macera oyunu Trek to Yomi’de biz oyuncular olarak genç bir kılıç ustasını Denetim ediyoruz. Hiroki isimli bu kılıç ustası ile Aka bir maceraya atılıyoruz. Gayemiz kasabımızı ve sevdiğimiz insanları bütün tehlikelere karşı korumak. 
 
Klasik samuray sinemalarından esinlenen bu üretimde Türlü görünümler karşımıza çıkıyor. Feodal Japonya ortamını bizlere aktarmaya çalışan Trek to Yomi’de karşımıza çıkan düşmanları kılıcımız ile alt etmeye çalışıyor ve ortalığı kan gölüne çevirebiliyoruz. Bunun yanı Dizi karşımıza çıkan düşmanlara karşı kendimizi savunabiliyor, kılıcımızı savurabiliyor ve daha fazlasını yapabiliyoruz.
 
Trek to Yomi şu anda Steam üzerinden PC için 190,00 TL’den satışta.
 
Trek to Yomi Switch konsol çıkış duyurusu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir