Forspoken Yarın Çıkış Yapacak: Peki Sizin Bu Oyundan Beklentiniz Nedir?

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 23, 2023 Yorum Yok

 
Luminous Productions tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanacak olan Aleni dünya aksiyon macera oyunu Forspoken, 24 Ocak’ta yani yarın çıkış yapmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz süreçte oyun için birçok fragman, oynanış görüntüsü yayınlandı ve biz de bu yayınlanan ayrıntılar – imgeler sayesinde bilgi sahibi olduk. Yeniden bu mühlet zarfında oyunun kısa bir demosu sunuldu bunun yanı Dizi tenkitlerin odak noktası olduğu PC sistem ihtiyaçları açıklandı. 
 
Oyun hakkında oyuncular genel olarak ne düşünüyor? 
 
 
 
Bugüne kadar hem yayınlanan imgeler kapsamında hem de oyunun demo sürümünü oynayan ve deneyimleyen oyuncular oynanışın pek Beğeni vermediğini bunun yanı Dizi grafiklerin de pek dikkat alımlı olmadığından bahsetti. Bunun yanı Dizi açıklanan PC sistem ihtiyaçlarına nazaran optimizasyon meselelerinin olacağını ve oyunun birinci çıkışıyla birlikte tenkit yağmuruna tutulacağını belirten oyuncular ve topluluklar da mevcut. Belirtilen Olumsuz yorumlar haricinde beklentiyi yüksek tutan oyuncu kümeleri da var. Bu kümeler da oyunun dövüş sisteminin, parkur elementlerinin ve Hasım çeşitliliğinin çok uygun olduğunu – olacağını belirtiyor.
 
Oyunun çıkışına Fazla az bir mühlet kala pekala sizin bu oyundan beklentiniz nedir? Yayınlanmadan Evvel Çeşitli tenkitlere maruz kalan Forspoken, Square Enix için ilaç niteliğinde olacak mı? (Geçtiğimiz günlerde Square Enix, Marvel’s Avengers’ın desteğinin 30 Eylül’de sonlanacağını açıklamıştı).
 
Forspoken, 24 Ocak tarihinde (yarın) PlayStation 5 ve PC için çıkış yapacak. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir