World of Warcraft: Dragonflight için Sinematik Fragman Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 16, 2022 Yorum Yok

 
Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen ve 29 Kasım’da yayınlanacak olan World of Warcraft genişletmesi Dragonflight için yeni bir sinematik fragman yayınlandı. Yeni sinematik fragmanda oyunculara sunulacak olan yeni içeriklerin yanı Dizi öykünün bir kısmına genel bir nazar atılıyor. World of Warcraft: Dragonflight ile yeni bir kullanıcı arayüzü ve daha fazlası oyunculara sunulması planlanıyor.
 
Dragonflight genişletmesi oyuna birçok yenilik iç ediyor
 
 
 
Yeni genişletme oyunculara yeni bir macerayı, içerikleri ve daha fazlasını sunacak. Oyunda bu yenilikleri tasarlayan gruptaki isimler, yeni gelişmeler ve dizaynlar hakkında konuştular. Bu doğrultuda Kullanıcı Tecrübesi Dizayncısı Joanna Gianulis şu sözleri kullandı: ““Oyundaki Uğraş fantezisinin bir kısmını direkt kullanıcı arayüzünde yansıtmayı Fazla istiyorduk. Tarafları ve sınıfları temsil eden mükemmel armalarımız vardı lakin şimdiye dek mesleklerimiz için armalarımız hiç olmamıştı! Çoğunlukla oyun içi objelerden ilham aldık, bu objeleri kullanıcı arayüzüne taşıyıp her bir mesleği temsil etmelerini sağladık. Buradaki amacımız, her bir armanın araçlarla eşyaları insanlarda mesleklerine dair ne varsa keşfetmeye itecek bir gizem havasıyla tasvir etmesiydi.”
 
JDekor Şefi Jordan Powers ise şunları söyledi: ““Dükkân ve mesleklerin sancak simgelerini tasarlarken öncelikle okunurluklarına odaklandık. bütün simgeler artık birbirinden çarçabuk ayırt edilebiliyor, Thaldraszus kentinin semalarında uçarken bile okunabiliyor olmalı. Kültür setleri için tasvirler tasarlarken her birini hem anında tanınabilir hem de özgün ve farklı yapmak daima zorlayıcı oluyor.”
 
Öte yandan World of Warcraft, 2004 yılından bu yana yaklaşık iki yılda bir yeni bir genişletme paketi aldı. En nihayet Kasım 2020’de Shadowlands isminde yeni bir genişletme içeriği oyuna iç oldu. 
 
Sinematik fragman
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir