Tekken 8, 2023 Yılı içerisinde Çıkış Yapabilir

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 16, 2022 Yorum Yok

 
Meşhur dövüş oyunu serisi Tekken’in yeni oyunu Tekken 8 bu Yıl çarpıcı bir fragman ile duyuruldu. Bandai Namco tarafından geliştirilen ve biz oyun severlere sunulacak olan bu yapım PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam) için çıkış yapacak. Çıkış tarihi şimdi belirli olmayan oyun için ortaya çıkan raporlar 2023 yılını işaret ediyor.
 
Tekken 8 için kimi raporlar 2023 yılında çıkış yapacağını gösteriyor
 
 
 
Hayranların merakla beklediği dövüş oyunu Tekken 8 için Reddit kullanıcısı Awkward96 birtakım raporları ortaya çıkardı. Ortaya çıkan Bandai Namco raporları, Tekken 8’in 2023’te gelebileceğini açıkça belirtiyor. Rapor içerisinde şu tabirler yer alıyor: “2022 mali yılında piyasaya sürülmesi planlanan oyunlara ek olarak, 2023 mali yılında da oyunculara Aka üretimleri sunmak istiyoruz. Tekken 8’i de 2023 yahut sonrasında piyasaya sürmek maksadıyla geliştiriyoruz.”
 
Bandai Namco Studios tarafından geliştirilen Tekken 8, dövüş tipini genişletiyor ve çeşidin görsel olarak en çarpıcı ve sürükleyici oyunlarından birini yaratarak en yeni nesil konsolların gücünden tam olarak yararlanıyor. Tekken 8, Heihachi Mishima’nın mağlubiyetiyle sona eren vahim savaştan sonra, Jin Kazama’nın Kazuya Mishima’nın dünya hakimiyeti arayışına karşı durduğu yeni bir rekabete odaklanıyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir