Pokemon’dan ilham Alan Çok Oyunculu Yapım DokeV Ertelendi

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 16, 2022 Yorum Yok

 
Black Desert Online’ın imalcisi Pearl Abyss tarafından geliştirilen Aleni dünya Fazla oyunculu rol yapma macera oyunu DokeV artık Fazla daha geç çıkış yapacak. Pokemon’dan ilham Meydan DokeV, 2024 yılına, Crimson Desert ise 2023’ün ikinci yarısına ertelendi.
 
İlk olarak 2021 yılında oyun içi fragman ile duyurulan DokeV için şu anne kadar kayda değer bir şey yayınlanmadı ve aktarılmadı.
 
Ekip şu anda DokeV yerine Crimson Desert oyununa odaklanmış durumda
 
 
 
Geliştirici ekip Pearl Abyss şu anda açık dünya aksiyon macera ve aksiyon rol yapma oyunu Crimson Desert’e odaklanmış durumda. Biricik bir oyuna odaklanan takım öbür oyunları daha ileri bir tarihe erteliyor. Crimson Desert, hayali bir dünyada geçen Aleni dünya devasa Fazla oyunculu rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkacak. Hayatta kalma savaşında üç kabile Pywell kıtasının denetimine ele almak için gayret edecek. Biz de bütün bunlara şahitlik edeceğiz.
 
Öte yandan Pearl Abyss içerisinde yer alan CEO Heo Jin-young durum hakkında şunları belirtiyor: “DokeV, Crimson Desert ile Bir arada geliştirilen bir oyun. Lakin bu Yıl çekirdek geliştirme grubumuz Crimson Desert’i geliştirmeye odaklandığından DokeV oyununu ertelemek durumda kaldık. İleride oyun hakkında daha Çok bilgi sunacağız.” 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir