World of Warcraft: Dragonflight Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Şey

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 16, 2022 Yorum Yok

 
28 Kasım’da Blizzard Entertainment, World of Warcraft: Dragonflight’ı piyasaya sürecek. Heyecan ve merak büyüyor. Yeni macera, beş bölgeli yeni bir kıta olan Dragon Isles’ta geçiyor. Adalar, World of Warcraft lügatında yıllardır varlar, fakat bu, oyuncuların pozisyonu birinci Kez keşfetmeleri olacak.
 
Blizzard ayrıyeten, oynanabilir yeni bir ırk ve sınıfın tanıtımıyla Birlikte kimi Temel özelliklerin yenilendiğini de duyurdu. Ejderha Adaları uyanırken ve oyuncular yeni bir macera çağına girmeye hazırlanırken, Blizzard oyunun yeni genişleme paketinde neler olduğunu keşfetmeye yarayacak bir Kılavuz yayınladı.
 
İşte World of Warcraft: Dragonflight hakkında bilmeniz gereken beş şey: 
 
 
 
Dragonflight’in oynanışı neyi merkez alacak?
Ejderha Adaları bir vakitler ejderha krallığının kalbiydi, ta ki Lejyon’un Azeroth’a akınlarının sonucu olan ve adaların büyüsünün birçoklarını gören Aka Ayrışma’nın akabinde ejderhalar eski vatanlarını geride bırakmak zorunda kalana kadar.
Şimdi Adalar tekrar uyanıyor, bir Sefer daha elemental büyüyle kabarıyor ve ejderhalar miraslarını Geri almaya ve Azeroth’un koruyucuları olarak hak ettikleri yerlerine dönmeye hazırlar. Bununla birlikte, adalar elbet nihayet 10.000 yılda, yeni zorluklar ve ejderhaların cetlerinin konutlarını nitekim Geri alabilmeleri için yüzleşmeleri ve üstesinden gelmeleri gereken eski düşmanların yine ortaya çıkmasıyla değişti. Oyuncular Ejderha Adaları’nda maceraya atılırken ejderhalara yardım edecek, eski topraklarını keşfedecek ve uzun vakittir unutulmuş sırları ortaya çıkaracak ve ayrıyeten Dragonflight’a Geri dönen Tuskarr üzere diğer ölümlü ırklarla karşılaşacaklar.
Dragonflight nerede gerçekleşiyor?
 
 
Genişleme, keşfedilmemiş bir kıta olan Dragon Isles’ta gerçekleşiyor. 10.000 yıldan uzun müddettir saklanan bu yer, ismini Fazla az kişinin duyduğu ve daha da azının gittiği bir yer, yani eski ve yeni oyuncular için keşfedilecek Fazla şey var.
Dragon Adaları, oyundaki yeni bir hava hareketi biçimi olan Dragonriding için Özel olarak tasarlanmış, World of Warcraft genişlemesi için şimdiye kadar yapılmış en Aka kıtadır. Oyuncular yeni bölgelerde göklere çıkacak ve dört anne seviyelendirme bölgesinin her birinde özelleştirilebilir bir ejder bineği kazanacaklar.
Adalar beş bölgeden oluşuyor – dördü tesviye bölgesidir, Yasak Erişim ise Dracthyr Evoker sınıfı için başlangıç bölgesidir. Oyuncular, birinci oyunlarında bölgeler ortasında sırf sırasıyla ilerleyebilirler:
 

– The Forbidden Reach (yalnızca Dractyr Evoker sınıfı)
– Uyanan Kıyılar
– Ohn’ahran Ovaları
– Azure Yayılımı

– Taldraszular
 
Genişlemede hangi yeni karakterler yer alacak?
Genişleme, World of Warcraft’ın birinci oynanabilir ırk ve Sınıf kombinasyonu olan Dracthyr isimli yeni bir ejderha ırkını ekleyecek. Oyuncular, bir Ira oluştururken özelleştirilebilen düşmanlarla savaşmak ve manilerin üstesinden gelmek için insansı bir Görüntü formu ile draconic bir form ortasında geçiş yapabilir.
Dracthyr’e kendi eşsiz oynanabilir sınıfı verilecek: Evoker. Oyuncular bağlılıklarını Horde yahut Alliance olarak seçmek zorunda kalacaklar. Evoker’lar iki Temel uzmanlığa sahiptir: yıkım ve müdafaa, yani ateşli soluk taarruzları ile göklerden savaşabilecekleri ve müttefiklerini desteklemek için şifa için büyülü yetenekler kullanabilecekleri manasına geliyor.
Oyuncular, orijinal bir başlangıç tecrübesinde Dracthyr’in öyküsüyle tanışacak ve Dragon Isles’ı keşfetmeden Evvel yeni yetenekleri uygulayabilecekler. Dracathyr, 58. düzeyden oyuncular tarafından kullanılabilir.
 
Yeni özelliklerden kimileri nelerdir?
 
 
Dragonflight, oyuncuların yeni büyü ve Yetenek kombinasyonları oluşturmasına İmkan tanıyan daha karmaşık bir Yetenek sistemi sunacak. anne “sınıf ağacı” sınıfınız için yararlı marifetlere sahip olacak, “uzmanlık” ağaçları ise saldırgan yahut düzgünleştirici güçleri artıracak ve var rol performansına odaklanacak ve bulunduğunuz uzmanlığa Ahenk sağlayacak.
Yeni Yetenek ağacı sistemi kapsamında oyuncular, daha Evvel Muhtemel olmayan büyü ve Yetenek kombinasyonları oluşturabilecekler.
Kullanıcı arayüzü ayrıyeten 18 Yıl içinde birinci Aka yenilemesini alacak ve tasarımı geliştirerek daha cazip, erişilebilir ve ayarlanabilir hale getirecek. Oyuncular, daha Aka bir küçük harita ve kolaylık için sıhhat çubuğu ile dağınık bir Görüntü görmeyi bekleyebilirler. HUD da geliştirildi ve oyuncular artık ekranda kaydedilebilen, düzenlenebilen, kopyalanabilen ve isimlendirilebilen seçili öğeleri devinim ettirebilecek.
 
Peki yeni Dragonflight meslekleri nelerdir?
 
 
Dragonflight’ta meslekler, üç anne ögeyle Bir arada Aka bir revizyondan geçecek:
– Hazırlama buyrukları – oyuncuların, kendileri için yanlışsız Uğraş yahut uzmanlığa sahip olmasalar bile, öbür oyunculardan kendileri için bir şeyler yapmalarını istemelerine İmkan tanır
– Uzmanlık üretimi – seçilen bir alanın muhakkak bir alanına odaklanarak daha yüksek kalitede eserler üretin
– kalite – hazırlanmış öğelerin kalitesi de güncellendi, yani Öge ne kadar uygun olursa, o kadar kullanışlı olur
 
World of Warcraft: Dragonflight hakkında daha Çok bilgi edinmek istiyorsanız, World of Warcraft web sitesine bakın yahut gerçek vakitli güncellemeler için resmi Twitter’ı takip edin. 
 
basın bülteni 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir