TESO: Firesong DLC’si ve 36. Güncelleme Şimdi Konsollarda Oynanabilir

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 16, 2022 Yorum Yok

 
Yıl uzunluğu süren Breton Efsanesi kıssasını sonuçlandıran The Elder Scrolls Online: Firesong DLC’si, bugünden itibaren Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 ve PlayStation 5 konsollarında oynanabilir.
 
Bu yeni öykü DLC’sinde oyuncular, Systres Takımadası’nın en kuzeyinde yer Meydan yabanî Galen adasını keşfedecek, druid’lerin hayatlarına ve kültürlerine derinlemesine dalacak ve Tamriel’i İç tehditlerden korumak için savaşacak. The Elder Scrolls Online: Firesong’da oyuncular Son Ascendant Lordu ile yüzleşerek Yıl uzunluğu süren Breton Efsanesi maceralarını destansı bir sona kavuşturacak. Firesong DLC’si bütün ESO Plus üyeleri için fiyatsız, Üye olmayan oyuncularsa oyun içindeki Crown Store’dan satın alabilir.
 
 
Yeni bölge hakkında ayrıntılar, içerdiği bonus vazifeler ve eşsiz mükafatların yanında yeni Tales of Tribute Patron’ı Druid King’in tanıtımı da iç Firesong hakkında birçok bilgi The Elder Scrolls Online resmi web sitesinde: https://www.elderscrollsonline.com/en-us/news/post/63075
 
Firesong DLC’siyle Birlikte yayınlanan 36. Güncelleme anne oyun yaması, bütün ESO oyuncuları için fiyatsız bir güncellemedir ve birtakım istikrar değişiklikleri, yanılgı düzeltmeleri ve yeni özelliklerin yanı Dizi oyundaki metinler için Kolaylaştırılmış Çince yerelleştirme takviyesini de içerir. Bu yeni özelliklere düşmanlara Özel gaye işaretleri koyma (oyuncuların müttefikleriyle daha âlâ koordine olmasını sağlar), metin okuma erişilebilirlik ayarı, kentlerde ve kasabalarda Sınıf pet’lerini gizleme ayarı ve oyuncu konutları sistemine yapılan kimi iyileştirmeler dahildir.   
 
36. Güncelleme yama notlarının tamamı için resmi forumlarımıza göz atmayı unutmayın.  
 
The Elder Scrolls Online: Firesong’un fragmanı
 
 
basın bülteni 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir