Cyberpunk 2077’nin Phantom Liberty Genişletmesi Ücretli Olacak

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 16, 2022 Yorum Yok

 
Açık dünya aksiyon oyunu Cyberpunk 2077’nin yaklaşan Aka genişletme paketi Phantom Liberty, fiyatlı bir içerik olacak. Geliştirici CD Projekt Red tarafından yapılan yakın tarihli bir röportajda bu DLC’nin fiyatsız olmayacağını, bunun yerine oyunculardan belli bir ölçü fiyat alacağını belirterek evvelce çıkan haberleri doğruladı.
 
Oyun için daha evvelce Edgerunners isimli fiyatsız bir güncelleme yayınlanmıştı. Bu güncelleme Cyberpunk: Edgerunners animesinden yeni öğeleri içeriyor. Güncelleme giysinin yanı Dizi platformlar ortası ilerleme özelliğini, arcade salonlarında oynanabilir yeni Roach Race küçük oyunu ve daha fazlasını oyunculara sunuyor. 
 
Phantom Liberty geniş bir paket olacak
 
 
 
Cyberpunk 2077 için yayınlanacak olan yeni genişleme paketi Phantom Liberty, Night City’ye yeni bir yer getiriyor ve yeni bir Ira takımını oyunculara sunuyor. Hollywood yıldızı Keanu Reeves, Johnny Silverhand’in rolünü yine canlandırıyor.
 
Öte yandan Reeves oyunun yeni genişlemesi hakkında şunları söylemişti: “Johnny Silverhand Geri dönüyor ve ben de o denli. Cyberpunk 2077’nin yaklaşmakta olan genişleme paketi ‘Phantom Liberty’ye Amade olun. Johnny rolünü tekrar oynamak kusursuz olacak ve umarım bu karanlık gelecekte onun bir Defa daha başardığını görmek bizlere Fazla heyecan verir.”  
 
Cyberpunk 2077 şu anda PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Epic Games, GOG ve Steam üzerinden PC ve Stadia için mevcut. Phantom Liberty DLC’si ise 2023’te PS5, Xbox Series X/S ve PC için piyasaya sürülecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir