Wo Long: Fallen Dynasty için Yeni Ekran Görüntüleri Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 09, 2022 Yorum Yok

 
Bir müddettir geliştirilen ve KOEI Tecmo tarafından oyunculara sunulacak olan rol yapma aksiyon macera oyunu Wo Long: Fallen Dynasty için yeni ekran imajları yayınlandı. 3 Mart 2023 tarihinde çıkış yapacak bu üretim oyunculara kuvvetli bir oyun tecrübesi sunmaya hazırlanıyor. Yeni ekran manzaraları oyunun atmosferini, ortamlarını, düşmanlarını ve daha fazlasını gösteriyor.
 
Wo Long: Fallen Dynasty güç bir oyun olacak
 
 
 
Aksiyon rol yapma oyunu Wo Long: Fallen Dynasty kuvvetli bir oyun tecrübesini bizlere sunacak. Geldiğimiz noktada oyun imalcisi Masaaki Yamagiwa, MP1st ile yaptığı bir röportajda oyunun yalnızca bir zorluğu olacağını ve bunun kolay bir oyun olmayacağını söyledi. Karanlık bir temayı sunacak olan bu üretimde birçok yeteneğe sahip olacağız ve düşmanları alt etmeye çalışacağız.
 
Wo Long: Fallen Dynasty, Bloodborne’un imalcisi Masaaki Yamagiwa ve Nioh’un imalcisi Fumihiko Yasuda’dan yeni soluklu bir fantezi aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkacak. Bu imal, hayatta kalmak için savaşan isimsiz bir askerin dramatik ve aksiyon dolu öyküsünü bahis alacak.  
 
Wo Long: Fallen Dynasty hangi platformlara çıkış yapacak? 
 
Wo Long: Fallen Dynasty, 2023’ün başlarında PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak. Ayrıyeten Xbox Game Pass platformunda da yer alacak. 
 
– Steam sayfası
 
Ekran görüntüleri
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir