Final Fantasy XVI En Az 6 Ay Boyunca PS5’e Özel Kalacak

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 09, 2022 Yorum Yok

 
Square Enix tarafından oyunculara sunulacak olan Final Fantasy serisinin yeni oyunu Final Fantasy 16 hakkında yeni bilgiler yayınlanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Yönetmen Hiroshi Takai, oyunun anne öyküsünün 35-40 saat süreceğini de söyledi. Artık ise yeni bir haber oyunun en az altı boyunca PlayStation 5 konsollarına Özel olacağını doğruluyor.
 
Final Fantasy XVI şu anda yalnızca PS5 için geliştiriliyor
 
 
 
Seriye farklı bir istikamet vermeye çalışacak olan aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy XVI şu anda yalnızca PS5 konsolları için geliştiriliyor. 6 ay boyunca PS5 konsollarına Özel olarak kalacak bu üretimin sonraki süreçte hangi platformlara geleceği bilinmiyor.
 
Öte yandan daha önce Final Fantasy VII Remake Intergrade oyunu PlayStation 5 konsoluna Özel olarak çıkış yapmıştı (en az altı ay) ve bu mühlet sona erdiğinde sırf PC platformuna geldi.
 
Final Fantasy XVI ne Vakit çıkış yapacak? 
 
Final Fantasy XVI, 2023 yazında PlayStation 5 için çıkış yapacak. Tam tarihin açıklanması bekleniyor. Bu sürece kadar yeni bilgilerin de paylaşılması bekleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir