WILD HEARTS için Yeni Ekran Görüntüleri Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 18, 2022 Yorum Yok

 
Bir müddettir geliştirilen avcılık aksiyon oyunu WILD HEARTS için yeni ekran manzaraları ve yeni bir fragman yayınlandı. Yayıncı Electronic Arts ve Koei Tecmo stüdyosu bünyesinde bulunan Omega Force tarafından oyunculara sunulacak olan bu yapım 17 Şubat 2023’te PlayStation 5, Xbox Series ve Steam, Epic Games Store ve Origin üzerinden PC için 69,99 dolarlık bir fiyatla çıkış yapacak.
 
Avcılık temalı aksiyon oyunu 
 
 
 
EA Originals etiketiyle yayınlanan ve tanınan Warriors serisinin gerisindeki grup olan Omega Force tarafından geliştirilen WILD HEARTS, oyuncuları feodal Japonya periyoduna götürüyor.
 
Oyun bizleri Aka bir maceraya götürmeye hazırlanıyor. Bu periyotta eski bir teknoloji mükemmeli yer alıyor ve karmaşık düzenekler dikkat çekiyor. Karakuri’nin yardımıyla Kemono isimli tabiatla aşılanmış dev hayvanlara karşınıza çıkıyor. 
 
Fragman videosu
 
Yayınlanan yeni fragman Monogatari Episode serisinin birinci kısmı. Bu kısımlar belli aralıklar ile oyunculara sunulacak. Birinci fragman oyunun Karakuri sistemine ve daha fazlasını bizlere aktarıyor. 
 
 
 
Ekran görüntüleri
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir