eFootball 2023’te Futbol Festivali Başladı!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 17, 2022 Yorum Yok

 
Konami, bugün yaptığı açıklamada eFootball™2023’ün “2. Sezon”a girdiğini ve kimileri bugün prestijiyle başlayan “Futbol Festivali” temalı bir sıra Faaliyet ve kampanya düzenleyeceğini duyurdu.
 
Oyuna eklenenler ortasında sonlu müddetliğine çevrimdışı “Trial Match” (Deneme Maçı) ve çevrimiçi “Dream Team” (Rüya Takımı) modlarında seçilebilen Yekün 40 ulusal kadro ve Japonya, Brezilya, Arjantin ve Fransa’nın “Milli Ekip Paketleri” bulunuyor.
 
– Steam sayfası 
 
Kullanıcıların var 46 ulusal kadrodan biri olarak oynayabileceği Yapay zekaya karşı bir turnuva aktifliği olan “Uluslararası Kupa Deneyimi”nın yanı Dizi 1 milyar eFootball™ Coins Yekün Ödül havuzlu oyuncuların kendi uluslarını temsil ettiği bir Saha okuma aktifliği olan “eFootball™ Milletlerarası Kupası” da eFootball™2023’te devam ediyor.
 
 
 
“Deneme Maçı”nda artık 40 kadro var
eFootball™ 2023 çevrimdışı mod kapsamında yer Meydan “Deneme Maçı”, oyunseverlerin 40 ulusal ekipten birini seçip oynayabilmesi için hudutlu bir müddet oyunda. Ekiplerin tam listesine bu linkten göz atabilirsiniz.
Tüm gruplar 16 Kasım Çarşamba’dan 2023 şubat ortasına dek oynanabilir durumda.
Ayrıca konsol oyuncularının eFootball™keyfini arkadaşlarıyla rahatlıkla çıkarabilmesi için 2v2 maçlar bundan bu türlü çevrimdışı olarak da oynanabilecek.
 
 
 
“Uluslararası Kupa Deneyimi” devam ediyor
2022’nin dünya çapında kıran kırana geçen futbol takvimine hürmet duruşu niteliğindeki “Uluslararası Kupa Deneyimi” (“International Cup Experience”), eFootball™ 2023’e geliyor. Bu tecrübe, 46 ülkeden oyuncuların Yapay zekaya karşı rekabet etmesini ve hem Küme etaplarında hem de eleme cinslerinde rekabet ederek dünya futbolunun doruğuna oynamasını sağlayacak.
Bu tecrübe 17 Kasım Perşembe ile 12 Ocak 2023, Perşembe tarihleri ortasında devam edecek.
Ayrıca kullanıcıların 1 milyardan Çok eFootball™ Coins kazanabileceği “eFootball™ International Cup” da halihazırda devam ediyor!
“eFootball™ International Cup” 20 Ekim Perşembe gününden bu yana devam etmekte ve 17 Aralık Cumartesi günü sona erecek.
Yeni ulusal Grup Paketleri
 
 
Farklı oyun tecrübesine sahip eFootball™ oyuncularına Yardımcı olmak için dört ulusal Grup Paketi daha kullanıma sunuldu. Bu paketler, her ülkeden 11 oyuncu içerecek ve toy oyuncuların birinci 11 takımlarının daha kuvvetli olmasını sağlayacak. Tecrübeli eFootball™ oyuncularıysa bu sayede “Rüya Ekiplerini daha da güçlendirme fırsatına sahip olacak.
Yayınlanan ulusal Ekip Paketleri şunları içeriyor:
 

– Ulusal Paket: Fransa 2022 (Kasım)
– Ulusal Paket: Arjantin 2022 (Kasım)
– Ulusal Paket: Brezilya 2022 (Kasım)

– Ulusal Paket: Japonya 2022 (Kasım)
 
Her ulusal Grup Paketi, Efsanevi kartların yeni teması olan “Big Time” kartı olarak görünecek bir oyuncuyu da içerecek.
“Big Time” Nedir?
“Big Time”, “Efsanevi” eFootball™ oyuncu kartlarının yeni temasıdır. Bu kartlar eski ya da yeni oyunculara ilişkin olabilir ve Özel kart dizaynıyla oyuncuların alandaki en unutulmaz anlarına bir hürmet duruşu niteliğinde. Bu da kullanıcıların bu anları eFootball™ 2023’te potansiyel olarak tekrar yaratmasına (veya daha uygununu yapmasına) İmkan sağlayacak.
 
basın bülteni

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir