Dragonflight Ön Genişletme Yamasının 2. Aşaması Yayında

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 17, 2022 Yorum Yok

 
28 Kasım’da Dragonflight’ın lansmanına artık günler var. Lansmana hazırlanan Azeroth şampiyonları için Dragon Isles’a seyahat devam ediyor. Genişleme öncesi yamanın bir sonraki kademesi artık yayında.
 
Genişletme öncesi yamanın ikinci evresiyle oyuncuların dört gözle bekleyebilecekleri şöyle:
 
Yeni Irk/Sınıf: Dractyr Evoker
 
Dragonflight’ı evvelden satın almış olan oyuncular, WoW’un en yeni kahraman sınıfını oluşturup oynayabilecekler.
 
Yeni Bölge: Yasak Menzil
 
Dractyr Evoker için başlangıç bölgesinde oynayın ve Dragon Isles’ın tarihine ve sakinleri için tekrar ortaya çıkan tehditlere bir göz atın.
 
Yeni Zindan: Uldaman: Tyr’ın Mirası
 
Ölen bir titan bekçisi ve ejderha uçuş başkanlarının eski müttefiki Tyr’ın anılarını içerdiği söylenen yeni keşfedilen bir kutsal emaneti almak için Alexstrasza’nın buyruğuyla yenilenmiş bir klasik zindana dönün.
 
Oyun İçi Etkinlikler: Tempest Unleashed
 
– Dragonflight’ın lansmanına yol açan yeni vazifeler ve dünya etkinlikleriyle ilkel elementlerden gelen hücumları savuşturun.
 
Yeni Dragonflight lansman sinematiği de tanıtıldı
 
 
Lansman öncesi ayrıyeten, Dragonflight genişleme öncesi yama canlı yayını sırasında, baş sinema anlatı dizayncısı Terran Gregory ve direktör Anna Morgan, Dragon Isles üzerinde heyecan verici, yüksek çözünürlüklü bir macera olan resmi Dragonflight lansman sinematiğini de tanıttı.
 
Yeni sinema irtibatını Warcraft YouTube kanalında, WoW’un ön genişleme yamasının ikinci etabı yayına girdiğinde oynanabilecek en yeni kahraman sınıfını içeren yeni bir Dracthyr oynanış fragmanıyla Bir arada bulabilirsiniz.
 
Dragonflight hakkında daha Çok bilgi için World of Warcraft web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 
basın bülteni 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir