Simülasyon Yönetim Oyunu Jumplight Odyssey Duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 18, 2022 Yorum Yok

 
Armello ve Solium Infernum oyunlarının geliştiricisi League of Geeks, PlayStation 5, Xbox Series ve PC için 70’lerin klasik ilim kurgu animesinden ilham Meydan roguelite simülasyon Yönetim oyunu Jumplight Odyssey’i duyurdu.
 
Oyun birinci olarak İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Rusça, Brezilya Portekizcesi, Lehçe, Japonca, Korece ve Çince (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) lisan takviyesi ile Steam üzerinden PC için Erken Erişim olarak piyasaya sürülecek.
 
Anime temalı Yönetim oyunu 
 
 
 
Jumplight Odyssey içerisinde birçok yapıyı harmanlıyor. Anime temasına sahip olacak bu üretimin kurucu ortağı ve direktörü Trent Kusters şunları söylüyor: “Jumplight Odyssey, ikonik ilim kurgu animesinin tarzını roguelite ve simülasyon ögeleriyle birleştiriyor. Sizlere şiddetli bir tecrübe sunmaya çalışan bu oyunda bütün Yönetim araçları sizin idarenize veriliyor. Jumplight Odyssey’de herkes için bir şeyler olmasını istiyor ve Erken Erişim süreci boyunca oyunu denemenizi istiyoruz. Bu üretim 2023 yılı içerisinde piyasaya sürülecek” 
 
Oyun içerisinde biz oyuncular olarak hayatta kalanları takımımıza iç edebilecek, yıldız gemimizi onarabilecek yahut inşa edebilecek, kara deliklere Saha okuyabilecek ve atakları savuşturabileceğiz. bütün bunları yaparken de renkli anime takımı karşımıza çıkacak.
 
– Steam sayfası
 
Duyuru fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir