Weird West’in yeni nesil sürüm çıkış tarihi açıklandı! 4K / 60 FPS’te oynanabilecek

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 03, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Devolver Digital ve geliştirici Wolfeye Studios, izometrik rol yapma oyunu Weird West: Definitive Edition sürümünün PlayStation 5 ve Xbox Series için 8 Mayıs’ta yayınlanacağını duyurdu. Weird West: Definitive Edition, 4K çözünürlüğü destekleyecek ve 60 FPS’te oynanabilecek.
 
Weird West birinci olarak 31 Mart 2022’de PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için piyasaya sürüldü. Oyun şu anda Steam’de yüzde 60 indirimle 43,60 TL’den satışta.
 
Weird West: Definitive Edition birçok geliştirmeyi içeriyor
 
 
 
Weird West’in Definitive Edition sürümü yeni nesil konsollara çıkış yapmaya hazırlanıyor. Elbette bu sürüm konsol Özel geliştirmeleri ve takviyeleri bünyesinde barındırıyor. Geliştirici takımın belirttiğine nazaran oyun yeni jenerasyon konsollarda 4K / 60 FPS oynanabiliyor.
 
Weird West, batı temalı izometrik bir rol yapma tecrübesini bizlere aktarıyor. kanun adamlarının ve silahşörlerin yer aldığı bu oyunda yırtıcı topraklara Laf sahibi olmak için Çeşitli gayretler veriliyor. Karanlık bir yapıyı bizlere sunan oyunda bir yandan hayatta kalmaya çalışıyor öteki yandan ise yeni bölgeleri keşfedebiliyoruz.
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir