oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. Marvel’s Midnight Suns’ın yeni DLC’si yakında geliyor: Switch sürümü iptal edildi!

Marvel’s Midnight Suns’ın yeni DLC’si yakında geliyor: Switch sürümü iptal edildi!

admin admin -
16 0

 
Yayıncı 2K ve geliştirici Firaxis Games, Dizi tabanlı taktik oyunu Marvel’s Midnight Suns’ın PlayStation 4 ve Xbox One sürümlerinin 11 Mayıs’ta sadece dijital olarak piyasaya sürüleceğini duyurdu. Tıpkı vakitte oyunun ek paketi Blood Storm piyasaya sürülecek. Blood Storm ek paket içeriği PS4 ve Xbox One konsollarında yer alacak.
 
Diğer taraftan oyunun Switch sürümü iptal edildi ve artık piyasaya sürülmesi planlanmıyor. Bu kapsamda bu sürümün büsbütün rafa kaldırıldığını söyleyebiliriz.
 
Yeni ek paket 11 Mayıs’a geliyor
 
 
 
Marvel’s Midnight Suns’ın dördüncü ek paketi Blood Storm 11 Mayıs tarihinde PS4 ve Xbox One sürümleriyle birlikte çıkışını gerçekleştirecek. Blood Storm paketi oyunun nihayet DLC’si olacak ve bundan sonra rastgele bir genişletme paketi oyunculara sunulmayacak. Bu ek paket bütün platformlarda satışa sunulacak.
 
Oyunun PS4 ve Xbox One sürümü Blood Storm paketiyle birlikte tıpkı vakitte daha Evvel yayınlanmış olan bütün içerikleri bünyesinde barındıracak. Muhteşem kahraman temalı Dizi tabanlı taktik oyunu Marvel’s Midnight Suns şu anda PlayStation 5, Xbox Series ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için mevcut.
 
Marvel’s Midnight Suns – Blood Storm fragmanı
 
 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir