Fall Guys’a yaratıcı modu geliyor! Oyuncular kendi haritalarını yapabilecek

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 03, 2023 Yorum Yok

 
Mediatonic takımı tarafından tarafından geliştirilen ve 2020 yılında oyunculara sunulan Fazla oyunculu rekabetçi platform oyunu Fall Guys için yeni bir mod geliyor. Bu mod ile birlikte kullanıcılar kendi haritalarını ve platformlarını oluşturabilecek ve öteki oyunculara sunabilecek. Bu mod sayesinde oyuncuların yaratıcılıklarının ön plana çıkması hedefleniyor.
 
Creative Mod 10 Mayıs’ta geliyor
 
 
 
10 Mayıs prestijiyle Fall Guys’a eklenecek olan yaratıcı mod 4. Dönem güncellemesiyle birlikte gelecek. Bu mod sayesinde kullanıcılar kendi haritalarını geliştirebilecek, harita içerisine parkur zorluklarını iç edebilecek, mahzurları sağa sola koyabilecek ve harita dizaynını kendine nazaran tasarlayabilecek.
 
Kullanıcılar oluşturdukları bu haritaları ve parkurları diğerleriyle paylaşabilecek. Bu sayede yaptığınız bir haritayı Öbür oyuncular da deneyimleyebilecek. Öte yandan yeni dönem güncellemesiyle birlikte oyuna yeni içerikler ve daha fazlası iç edilecek.
 
Fall Guys birinci olarak fiyatlı olarak çıkış yaptı. Daha sonra 2022 yılında oynaması fiyatsız hale geldi. Oynaması fiyatsız yapıyla birlikte oyuncu sayısını arttırdı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir