Cyberpunk 2077 için bir zam daha! 499 TL’lik oyun 799 TL’ye yükseldi!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 03, 2023 Yorum Yok

 
CD Projekt RED tarafından 2020 yılında oyunculara sunulan istikbal temalı Aleni dünya aksiyon rol yapma oyunu Cyberpunk 2077 için bir artırım daha geldi. Geçtiğimiz süreçte bir artırım dalgasıyla birlikte 499 TL’ye ulaşan oyunun fiyatı şu anda 799 TL olmuş durumda. Bu noktada birçok oyunun fiyatı artmaya devam ediyor ve oyuncular ne yazık ki oyunları satın almakta zorlanıyor.
 
Oyunların fiyatları artmaya devam ediyor
 
 
 
Dünya çapında bulunan lakin ülkemizde daha Fazla hissedilen ekonomik kriz ne yazık ki oyun kesimini vurmaya devam ediyor. Bu kapsamda Aka çaplı (AAA) oyunlar genel olarak bin lira civarından çıkış yapıyor ve oyuncular yalnızca bir oyunu oynamak için bu fiyatı vermek durumunda kalıyor. öbür taraftan evvelce çıkış yapan oyunların fiyatları da artıyor ve böylelikle yeni çıkış yapan oyunların fiyatlarına denk hale geliyor.
 
Fiyat artışları Aka çaplı oyunlarda daha Çok hissediliyor ve oyunlara Devre devir artırımlar gelmeye devam ediyor. Bu durumdan nasibini Meydan birçok üretim yer alıyor fakat geçtiğimiz gün Cyberpunk 2077 tekrardan Aka bir artışa maruz kalıyor.
 
Oyundaki bu artışlar devam edecek üzere görünüyor ve bu süreçte indirimde olan oyunları almakta fayda var. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir