oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. Eski Witcher 3 geliştiricilerinin yeni oyunu The Invincible’ın oynanış videosu yayınlandı

Eski Witcher 3 geliştiricilerinin yeni oyunu The Invincible’ın oynanış videosu yayınlandı

admin admin -
17 0

 
YouTube’da ‘Cycu1’ isimli içerik üreticisi ilim kurgu temalı macera oyunu The Invincible’ın 16 dakikalık oynanış manzaralarını içeren bir görüntü paylaştı. The Invincible, eski The Witcher 3 ve Cyberpunk 2077 geliştiricilerinden yeni bir oyun olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.
 
Video Çeşitli teknik ayrıntılar gösteriliyor
 
 
 
Cycu1 tarafından yayınlanan oynanış görüntüsünde oyunda desteklenecek yeni jenerasyon teknolojiler yer alıyor. Bu kapsamda AMD FSR 2.2 dayanağı bu görüntüde karşımıza çıkıyor. Görünüşe nazaran oyun NVIDIA’nın DLSS 2/3’ünü yahut Intel’in XeSS teknolojilerini desteklemiyor. 
 
Starward Industries tarafından geliştirilen The Invincible için 4 Mayıs’ta yani yarın bir demo sürümünün yayınlanması planlanıyor. Yayınlanacak olan demo 4 Mayıs ile 8 Mayıs ortasında oynanabilecek. 8 Mayıs’tan sonra bu demoya erişim sağlanamayacak. Münasebetiyle elimizde hudutlu bir mühlet mevcut.
 
The Invincible, Stanislaw Lem’in gerçekçi ilim kurgu dünyasında geçen hikaye odaklı bir macera deneyimini bizlere aktarmayı hedefliyor. Oyunun bu Yıl piyasaya sürülmesi planlanıyor.
 
16 dakikalık oynanış görüntüsüne aşağıdan bakabilirsiniz.
 
The Invincible oynanış videosu 
 
 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir