Warhammer 40,000: Darktide’ın Xbox Series Sürümü Ertelendi

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 25, 2023 Yorum Yok

 
Fatshark tarafından oyunculara sunulan Fazla oyunculu nişancı aksiyon oyunu Warhammer 40,000: Darktide’ın Xbox Series sürümü ertelendi. Xbox Series sürümünün yanı Dizi dönemlik içerikler de ileri bir tarihe alındı. Bunun gerisinde ise PC sürümünü oynayan oyunculardan alınan Geri bildirimler yer alıyor.
 
Erteleme hakkında takım bir İzah yaptı
 
 
 
Hem içeriğin hem de Xbox Series sürümünün ertelendiği oyun hakkında grup bir İzah yaptı ve bu İzah kapsamında şunları belirtti: “Fatshark takımı olarak sizlere keyif alabileceğiniz bir oyun tecrübesi sunmak istiyoruz. Warhammer 40,000: Darktide oyununda yapmak istediğimiz Temel konu sizi saatlerce değil haftalarca oynamaya devam ettirecek içerik sunmak. 
 
Önümüzdeki birkaç ay boyunca Geri bildirimlere odaklanacağız. Bilhassa eksiksiz bir zanaatkarlık ve daha ödüllendirici bir ilerleme sistemini sizlere sunmak istiyoruz. Bunun yanı Dizi oyun kararlılığı ve performans optimizasyonu üzerinde çalışmaya devam edeceğiz. Bu durum tıpkı vakitte dönemlik içeriğin ve Xbox Series X|S sürümünün gecikeceği manasına geliyor.”
 
Warhammer 40,000: Darktide, 30 Kasım 2022’de Steam ve Microsoft Store aracılığıyla PC için piyasaya sürüldü. Xbox Series sürümünün de “kısa bir müddet sonra” piyasaya sürülmesi planlandı. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir