Aksiyon Macera Saga of Sins, 30 Mart’ta Konsollar ve PC için Çıkıyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 25, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Just For Games ve geliştirici Bonus Level Entertainment, yandan kaydırmalı aksiyon macera oyunu Saga of Sins’in 30 Mart’ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Switch ve Steam üzerinden PC için çıkacağını duyurdu. ek olarak PC için şu anda bir demo mevcut.
 
Saga of Sins, mistik bir öyküye ve ödüllendirici bir atari oyununa sahip, kefaret niteliğinde bir aksiyon-macera oyunudur! Şeytani yaratıklara dönüşün ve yedi ölümcül günahla savaşın.
 
Uluyan bir kurt adam yahut şiddetli bir gargoyle üzere dört eşsiz şeytani yaratığa dönüşerek insanların zihnine girebilen dürüst din adamı Cecil olarak oynayın. Yedi ölümcül Günahla savaşın ve vebalı Sinwell köyünü kurtarın. Her yaratığın, düşmanların düşürdüğü altını harcayarak yükseltilebilen ferdî maharetleri vardır. Kilidi açıldıktan sonra, eşsiz yeteneklerinden yararlanmak için yaratıklar ortasında anında geçiş yapabilirsiniz.
 
Duyuru Videosu 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir