Strateji Oyunu Shadow Gambit: The Cursed Crew, PS5, Xbox Series ve PC için Duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 25, 2023 Yorum Yok

 
Desperados III geliştiricisi Mimimi Games, strateji oyunu Shadow Gambit: The Cursed Crew’u duyurdu. 2023’ün ilerleyen aylarında PlayStation 5, Xbox Series ve PC için Steam ve Epic Games Store üzerinden piyasaya sürülecek.
 
Kayıp Karayipler’e beğenilen geldin! Bu kapalılık tabanlı strateji oyununda, yaşayan canlı bir hayalet gemiye katıl ve lanetli bir korsan mürettebatı topla. Efsanevi Kaptan Mordechai’nin gizemli hazinesine ulaşmanı engelleyen Engizisyon’a Saha okumak için büyülü güçler edin.
 
İşte Shadow Gambit: The Cursed Crew, alternatif bir Korsanlığın Altın Çağı devrinde geçen yepisyeni bir zımnilik tabanlı strateji oyunu. kayıp Ruhların Laneti, Engizisyon’un dehşetli güçlerinin denetimi altında olan ve kayıp Karayipler olarak bilinen gizemli ada kümesine musallat olmuştur. Doğaüstü olan her şeyi hor görüyor ve senin üzere lanetli korsanları avlamak için ruh emici ateşi kullanıyorlar!
 
Oynanış Videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir