Curse of the Sea Rats, 6 Nisan’da Konsollar ve PC için Çıkıyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 25, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı PQube ve geliştirici Petoons Studio, platform macera oyunu Curse of the Sea Rats’ın 6 Nisan’da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için Steam üzerinden çıkış yapacağını duyurdu.
 
Oyun açıklaması ise şu halde:
 
Curse of the Sea Rats, sevgiyle hazırlanmış ve elle çizilmiş animasyonlara sahip bir “ratoidvania” platform macerasıdır. Üzücü şöhretli korsan cadı Flora Burn tarafından farelere dönüştürülen İngiliz imparatorluğunun dört mahkumunun destansı seyahatine çık. İnsan vücutlarını Geri kazanmak için tehlikeli elebaşlarıyla savaşmaları, uçsuz bucaksız İrlanda kıyılarının sırlarını ortaya çıkarmaları ve sonunda onları lanetleyen cadıyı yakalamaları gerekecek.
 
Tatlı 2D el çizimi animasyon, oyunun klasik animasyon sinemalarından ilham Meydan ve 2D platformlarının altın çağını anımsatan karakterlerine hayat veriyor. Bu animasyonlar, inanılmaz kalitede bir 2.5D platform tecrübesi oluşturmak için Fer ve gölge efektleriyle geliştirilmiş detaylı 3D ortamlarla meselesiz bir biçimde birleşiyor.
 
Fragman Videosu 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir