Journey To The Savage Planet PS5 ve Xbox Series’e Geliyor: Ücretsiz Yükseltme Seçeneği

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 25, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı 505 Games ve geliştirici Raccoon Logic, Journey to the Savage Planet: Employee of the Month Edition’ın PlayStation 5 ve Xbox Series için 14 Şubat’ta 29.99 dolarlık fiyatla piyasaya sürüleceğini duyurdu. Halihazırda PlayStation 4 yahut Xbox One için Journey to the Savage Planet’e sahip olan kullanıcılar, PlayStation 5 yahut Xbox Series sürümüne fiyatsız olarak yükseltebilecekler.
 
Etrafı keşfedebileceğiniz absürt bir aksiyon macera deneyimi
 
 
 
Journey To The Savage Planet biz oyunculara renkli bir atmosferi ve etrafı keşfedebileceğiniz yapıyı sunuyor. Hem etrafı keşfederken hem de Türlü tehlikeler ile karşılaşabiliyor. Bu tehlikeleri alt ederek daha yeni yerler keşfediyor ve absürt olaylar ile karşı karşıya kalıyoruz. Bir yandan maceraya devam ederken diğer yandan da kendimizi geliştirebiliyor ve Türlü silahlar kullanabiliyoruz. 
 
Oyunda Temel emelimiz içerisine iç olduğumuz gezegenin insanlığa Müsait olup olmadığını test etmek. Bu emelle ilerlediğimiz Aka macerada renkli yaratıklarla, ortamlarla ve daha ziyadesiyle karşılaşıyoruz. 
 
Journey to the Savage Planet şu anda PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam, Epic Games Store, GOG ve Humble Store üzerinden) için mevcut. 
 
Oynanış videoları
 
Video #1 
 
 
 
Video #2 
 
 
 
Video #3
 
 
 
Video #4 
 
 
 
Video #5 
 
 
 
Video #6 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir