The Day Before Tekrar Ertelendi! Yeni Çıkış Tarihi Açıklandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 25, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı MyTona ve geliştirici Fntastic tarafından oyunculara sunulacak olan hayatta kalma MMO oyunu The Day Before, ticari marka uyuşmazlığı münasebet gösterilerek daha Evvel planlanan 1 Mart çıkış tarihinden 10 Kasım’a ertelendi. The Day Before PC platformuna çıkışının akabinde sonraki bir tarihte PlayStation 5 ve Xbox Series için de piyasaya sürülmesi planlanıyor.
 
The Day Before Türlü mahzurlara takıldı
 
 
 
Kıyamet sonrası bir dünyayı bizlere sunacak olan hayatta kalma oyunu The Day Before ertelendi ve ertelenme konusunda gruplar Türlü açıklamalarda bulundu. Bu kapsamda şunlar söylendi: “Hayatta kalma oyunu The Day Before, ismi nedeniyle Özel bir kişinin talebi üzerine Steam’de engellendi. Bildiğiniz üzere oyun Ocak 2021’de duyuruldu. İlan yapıldığı tarihte ‘The Day Before’ isimli bir marka da mevcuttu. Oyunun duyurulmasından sonra Amerika Birleşik Devletleri’nde ‘The Day Before’ isminin ticari markasını tescil ettirmek için bizden Evvel müracaat formu dolduruldu.” 
 
Fntastic grubu bugün attığı farklı bir Twitter gönderisinde şunları belirtti: “Oynanış görüntüsü için Evvel hukukçularla görüşeceğiz. Fakat bundan sonra yayınlayabiliriz.”
 
The Day Before oyununda kaynak bulmak için terk edilmiş araçları, konutları ve gökdelenleri araştıracak, topladıklarınızı kolonide satabilecek ve diğer oyuncularla bağlantı kurabilecek, zombiler ve diğer oyunculara karşı savaşıp yeni dünyanın efsanesi olmaya çalışacağız.  
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir