Warframe Artık Çapraz Platform Desteğine Sahip

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
Digital Extremes tarafından geliştirilen ve 2013 yılında yayınlanan oynaması fiyatsız looter – shooter aksiyon rol yapma oyunu Warframe için yeni bir dayanak eklendi. Bu dayanak sayesinde PC oyuncuları artık PlayStation, Xbox ve Nintendo Switch’te arkadaşlarıyla birlikte oynayabiliyor.
 
Warframe artık çapraz platform takviyesine sahip 
 
 
 
Digital Extremes tarafından Warframe oyununa iç edilen Platformlar Ortası Oyun takviyesi Seçenekler Menüsünden açılıp kapatılabiliyor. Özellik etkinleştirildiğinde oyuncu isimlerinin yanında bir simge gözüküyor. Bu sayede o oyuncunun hangi platformdan oyunu oynadığı görülüyor.
 
Çapraz platform takviyesi sayesinde oyuncular artık birbirleriyle sohbet edebiliyor, gruplara katılabiliyor ve Origin Sisteminde yer Meydan öteki oyuncular ile Çeşitli vazifelere giriş yapabiliyor. 
 
Digital Extremes öte yandan Çapraz Platform Kayıt sistemi üzerinde de çalışıyor. Bu isteğe bağlı hizmet, oyuncuların ilerlemelerini bir platformdan başkasına taşımasına İmkan tanıyor. Bu özelliğin ne Vakit geleceğine dair rastgele bir bilgi bulunmuyor.
 
Duyuru fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir