Hayatta Kalma Korku Oyunu Greyhill Incident, 2023’te Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
Geliştirici Refugium Games, uzaylı temalı hikaye odaklı hayatta kalma dehşet oyunu Greyhill Incident’in PlayStation 5, PlayStation 4, Steam üzerinden PC ve “diğer konsollar” için 2023 yılının üçüncü çeyreğinde çıkış yapacağını duyurdu. Konsol sürümleri Perp Games tarafından yayınlanacak.
 
Hikaye odaklı endişe hayatta kalma oyunu 
 
 
 
Refugium Games tarafından geliştirilen Greyhill Incident, 90’ların başında geçecek ve uzaylı – kaygı temasını bizlere sunmaya çalışacak. Dehşet ve hayatta kalma ögelerine bünyesinde barındıracak olan bu imal bizleri uzaylılar tarafından işgal edilen atmosferik Greyhill mahallesine götürecek.
 
Oyun içerisinde bu mahallede bulunan sakinler paranormal faaliyetlerin arttığını ve bunlara bir dur denmesi gerektiğini belirtiyor. Biz de kollarımızı sıvayıp bu işe girişiyoruz. Küçük Greyhill mahallesinde bulunan sakinler bu durumdan Dolayı konuşmaktan korkar hale geliyor. Zira psikiyatri koğuşuna gönderilmekten korkuyorlar.
 
Oyunda bulunan bu olaylara karşı biz de elimize beysbol sopası, tabanca ve daha fazlasını alabileceğiz. bütün bu olaylara bir nihayet vermek için yola çıkacağız. Bakalım bizleri ne üzere garip olaylar bekliyor.
 
– Steam sayfası
 
Duyuru fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir