Star Wars Jedi: Survivor’ın Çıkış Tarihi Açıklandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici Respawn Entertainment tarafından oyunculara sunulacak olan Star Wars Jedi: Survivor’ın çıkış tarihi muhakkak oldu. Star Wars Jedi: Fallen Order’ın devamı niteliğinde olan Survivor, 16 Mart 2023’te PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak.
 
Güncelleme: Oyunun çıkış tarihi ve sürümleri, güncellenen Steam sayfasına nazaran ortaya çıktı. Steam sayfası tekrardan güncellendi ve çıkış tarihi, sürümler, sürümlerin içerikleri, bonuslar ve daha fazlası tekrardan kaldırıldı.
 
Jedi Cal Kestis’in macerası kaldığı yerden devam ediyor
 
 
 
Star Wars Jedi: Survivor, Jedi Cal Kestis’in seyahatini anlatan ve sevilen Star Wars aksiyon-macera serisinin bir sonraki oyunu olarak karşımıza çıkacak. Stig Asmussen liderliğindeki Respawn tarafından geliştirilen bu üretim, serinin birinci oyununda yer Meydan kıssayı, dövüş sistemini ve karakterlerini genişletecek. Hasebiyle oyunculara daha derin ve daha kapsamlı bir Star Wars tecrübesi sunacak. 
 
Star Wars Jedi: Survivor, Jedi: Fallen Order olaylarından beş Yıl sonrasını bahis alacak. Cal, galakside kalan nihayet Jedi’lardan biri olmanın ne kadar güç olduğunu daha da derinden hissedecek. Çıktığı bu macera sırasında bir sıra eşsiz ve Farklı karakterle tanışacak ve onlarla dostluklar kuracak. Jedi: Survivor, serinin dinamik dövüş sistemini yenilikçi teknolojilerle genişletecek. Cal, hayatta kalabilmek için yeni marifetler öğrenecek ve kendini daha daha geliştirecek. 
 
Sürümler ve bonusları
 
 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir