God of War Ragnarök için Fotoğraf Modu Güncellemesi Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Santa Monica Studio tarafından oyunculara sunulan God of War’un (2018) devamı niteliğinde olan God of War Ragnarök için yeni bir güncelleme yayınlandı. Bu güncelleme oyuna Fotoğraf Modu’nu iç ediyor.
 
God of War Ragnarök artık fotoğraf moduna sahip 
 
 
 
Piyasaya çıktığı birinci haftasında (beş gün içerisinde) 5,1 milyon adet satarak PlayStation tarihinin en süratli satan birinci taraf oyunu olan God of War Ragnarök için yeni güncelleme ayrıntılı bir fotoğraf modunu oyuna ekliyor. Bu mod sayesinde bir sahnedeki anne yahut Yan karakterleri gizleyebiliyor bunun yanı Dizi kameranın odağını ayarlayabiliyor, görüş alanını düzenleyebiliyor ve karakterlere Türlü sözler ekleyebiliyorsunuz.
 
Fotoğraf modu sayesinde ek olarak Çeşitli çektiğiniz fotoğraflara Türlü filtreler uygulayabiliyorsunuz. Bu fotoğrafların renk yoğunluğunu ve doygunluğu ayarlayabiliyorsunuz. Bu ayarlar sayesinde çektiğiniz fotoğraflara daha Çok derinlik verebilir ve tesirli görseller oluşturabilirsiniz.
 
Diğer bütün ayrıntılar için buraya tıklayın. 
 
God of War Ragnarok şu anda PlayStation 5 ve PlayStation 4 için mevcut. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir