Riot Games, Dövüş Oyunu Project L için Yeni Oynanış Görüntüleri Yayınladı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
League of Legends ve Valorant üzere oyunlar ile bilinen Riot Games, oynaması fiyatsız dövüş oyunu Project L için yeni bir geliştirici günlüğü yayınladı. Geliştirici günlüğünde Riot Games’ten yönetici üretimci Tom Cannon ve oyun direktörü Shaun Rivera yer alıyor. İki İsim oyun hakkında Çeşitli bilgiler veriyor ve oynanış imgeleri bizlere aktarılıyor.
 
Riot Games’ten yeni dövüş oyunu
 
 
 
İlk olarak 2019’da duyurulan oynaması fiyatsız dövüş oyunu Project L, hala geliştirilme etabında yer alıyor. Şimdi tam ismi muhakkak olmayan Project L, League of Legends kozmosunu Temel alıyor ve bizlere kendi oynanış öğelerine sahip yeni bir dövüş yapısını sunmak istiyor.
 
Oyun hakkında birçok İsim Çeşitli açıklamalarda bulundu. Bu kapsamda Tom Cannon oyun hakkında geçtiğimiz yıllarda şunu söylemişti: “League of Legends oyuncularının bu oyundan beklentilerinin biraz daha farklı lakin bir manada dövüş oyuncularının beklentileriyle Enlem olacağını düşünüyorum. Herkes mükemmel bir oyun istiyor. Lakin gördüğümüz kadarıyla insanların Runterran şampiyonalarını yeni bir Fer altında, hatta yeni bir kamera açısından görmeye can attığı ortada.”
 
Project L için platformlar ve çıkış tarihi şimdi açıklanmadı. 
 
Geliştirici günlüğü
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir