PowerWash Simulator PS4, PS5 ve Switch Konsollarına Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
İlk olarak 19 Mayıs 2021’de Steam üzerinden PC için Erken Erişim olarak yayınlanan, akabinde 14 Temmuz 2022’de Xbox Series, Xbox One ve Steam ve Microsoft Store aracılığıyla PC’de tam sürüm olarak piyasaya sürülen simülasyon oyunu PowerWash Simulator, PlayStation ve Switch konsollarına geliyor.
 
PowerWash Simulator, PS4, PS5 ve Switch’e geliyor
 
 
 
Geliştirici FuturLab yeni yayınladığı bir gönderide, PowerWash Simulator’ın PlayStation 5, PlayStation 4 ve Switch sürümlerinin çıkış tarihinin 2023’ün başlarında duyurulacağını belirtiyor. PlayStation 5, PlayStation 4 ve Switch sürümlerinin Eylül ayında “yakında” geleceği açıklanmıştı.
 
Geliştirici takım şu anda tam çıkış tarihini açıklayamıyor. Bunun sebebini ise şu biçimde belirtiyor: “Oyunu konsollara taşıma süreçleri hala devam ediyor. Şu anda birkaç sebepten Dolayı konsol çıkış tarihlerini paylaşamıyoruz.”
 
Öte yandan takım şunları bildirdi: “Erken Erişim’den tam sürüme kadar geçen süreçte şahane bir Yıl geçirdik. Bu Aka ölçüde topluluğumuzun takviyesi ve Geri bildirimleri sayesinde oldu. Sizlere en âlâ oyun tecrübesini sunmak istiyoruz çalışmaya devam ediyoruz.”
 
PowerWash Simulator şu anda Steam üzerinde 200,00 TL’den satışta.
 
– Steam sayfası

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir