Wanted: Dead için 30 Dakikalık Oynanış Görüntüsü Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 01, 2022 Yorum Yok

 
Uzun müddettir geliştirilmesi yapılan ve Devre devir yeni görüntüleriyle oyun içi ayrıntıları sunulan aksiyon macera hack and slash oyunu Wanted: Dead için 30 dakikalık geliştirici oynanış görüntüsü yayınlandı. Soleil tarafından geliştirilen ve 110 Industries tarafından yayınlanacak olan Wanted: Dead, 2023 yılının Şubat ayı içerisinde çıkış yapacak.
 
Ninja Gaiden ve Dead or Alive’ın yapımcılarından 
 
 
 
Wanted: Dead, Ninja Gaiden ve Dead or Alive’ın yapımcılarından biz oyun severlere sunulacak. Bu cinste öncü pozisyonda olan bu eski imaller Wanted Dead ile tekrar hayat bulacak. Wanted Dead üçüncü Şahıs bir kamera açısına sahip olacak ve oyun içerisinde yer Meydan düşmanları kesip biçeceğimiz bir Bina yer alacak.
 
Öte yandan Wanted: Dead için yayınlanan nihayet oynanış görüntüsünde, oyun içi ortamlar, Ira animasyonlar, üçüncü Şahıs kamera açısı, dövüş dinamikleri, efektler (kan ve ortalığın dağılması üzere efektler), Çeşitli Hasım kümeleri, ateşli silahlar, yakın dövüş silahları, kullanacağımız bayan karakter, bayan karakterin sahip olduğu hünerler ve daha fazlası yer alıyor. Wanted: Dead oynanış görüntüsünden da göreceğiniz üzere önümüze çıkan Hasım kümelerini istediğimiz üzere ortadan kaldıracağımız ve bunları yaparken de eğleneceğimiz bir Bina sergileyecek.
 
Wanted: Dead, 14 Şubat 2023’te PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. 
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/1981610/Wanted_Dead/
 
Oynanış videosu
 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir