EA ve Marvel Games Üç Yeni Oyun Geliştirmek için Mutabakat Yaptı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 01, 2022 Yorum Yok

 
Battlefield, FIFA üzere oyun serileriyle ön plana çıkan yayıncı ve geliştirici firma Electronic Arts, yeni bir işbirliğine vardı. Bu kapsamda Marvel Games ile uzun vadeli bir muahede yaptığını duyurdu. Bu muahedeye göre Electronic Arts, her biri Marvel cihanında geçen ve kendi kıssası olan en üç yeni aksiyon macera oyununu konsollara ve PC’ye getirecek. Bu muahedenin birinci meyvesi ise şu anda Motive tarafından geliştirilen ve Eylül ayında duyurusu yapılan Iron Man oyunu olarak karşımıza çıkıyor.
 
Electronic Arts ve Marvel Games en az üç oyun için muahedeye vardı
 
 
 
Electronic Arts yaptığı bu muahede ile Marvel kainatına yeni oyunlar getirmek için kolları sıvadı. Bu doğrultuda EA COO’su Laura Miele bir basın açıklamasında bahis hakkında şunları söyledi: “Uzun müddettir Marvel hayranlarıyız ve bu temadan epeyce etkileniyoruz. Bu nedenle bu mutabakat geliştiricilerimiz, oyuncularımız ve hayranlarımız için sahiden de değerli. Bu işbirliğinin oyuncularımız için inanılmaz tecrübeler yaşatacağını biliyoruz. Iron Man rolünü üstlenerek maceraya atılacağınız bu birinci oyunda reaksiyonlarınızı görmek için sabırsızlanıyoruz.” 
 
Marvel Games ile Amel birliği içinde geliştirilen birinci oyun, Iron Man’in Güçlü geçmişine dokunacak, Tony Stark’ın yaşantısını, karizmasını ve yaratıcı dehasını sunacak. Oyuncular bu oyun sayesinde nitekim Iron Man olarak oynamanın nasıl bir şey olduğunu hissedecek. Oyun Özgün bir öyküye sahip olacak. 
 
Öte yandan Iron Man oyununu geliştiren grup, Marvel’s Guardians of the Galaxy üzere geçmiş Marvel oyunları üzerinde çalışan Olivier Proulx tarafından yönetiliyor. Grup içerisinde Ian Frazier, Maëlenn Lumineau ve JF Poirier üzere isimler de yer alıyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir