Netflix, Oyun Stüdyosu Spry Fox’u Satın Alıyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 01, 2022 Yorum Yok

 
Teknoloji ve medya hizmetleri sağlayıcısı Netflix, geldiğimiz noktada oyun dalına de giriş yaptığını açıkladı ve bu doğrultuda kendi platformuna Özel birçok oyunu piyasaya sürdü. Bu oyunları yalnızca Netflix aboneleri oynayabiliyor ve deneyimleyebiliyor. Netflix oyun kategorisini genişletmek için Türlü mutabakatlar yapmaya devam ediyor. Artık ise oyun stüdyosu Spry Fox’u satın aldığını bildiriyor.
 
Spry Fox takımı Cozy Grove 2 oyununu geliştiriyor
 
 
 
Netflix tarafından bünyesine katılacak olan Spry Fox takımı şu anda apansız Çok oyun geliştiriyor. Geliştirdiği oyunlar ortasında Cozy Grove 2 ve şimdi duyurulmamış devasa Fazla oyunculu çevrimiçi bir oyun yer alıyor. Duyurulmamış oyun öbür geliştirdiği oyunlara nazaran daha Aka çapta olacak ve şiddet içermeyecek.
 
Spyr Fox bu oyunları geliştirirken ve Netflix tarafından satın alınacakken merak edilen birkaç soruyu da yanıtladı. Bu kapsamda oyuncular var oyunlarının ne durumda olacağını merak etti ve geliştirici takım şöyle yanıtladı: “Mevcut oyunlarımız hangi platforma çıkış yaptıysa indirilebilir ve kullanılabilir durumda kalacak.”
 
Geliştirme süreci nasıl gidiyor sorusuna ise takım şunları söyledi:”Spry Fox olarak Cozy Grove 2’nin yanı Dizi daha Aka bir MMO geliştiriyoruz. Bu oyunu şimdi resmi olarak duyurmadık ve bu süreç biraz daha bu türlü devam edecek. Geliştirme sürecimizde rastgele bir Sorun yok ve bu türlü devam edeceğiz.”
 
Öte yandan grubun geliştirdiği Cozy Grove 2 oyununun birinci oyunu Daimi değişen lanetli bir adada kamp kuracağın Ömür simülasyonu olarak karşımıza çıkıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir